Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Mmi z androidem. Co wy na to?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane

    Post Mmi z androidem. Co wy na to?

    Panowie chciałbym poznać wasze zdanie na taki temat:

    https://allegro.pl/radio-nawigacja-a...0-f4bcafe9e9c0

    Co wy na to? Jakie mogą być problemy? Może ktoś już ma cos takiego. Moje auto to bmw e65 z 2004r.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jagdtiger
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    211
    BMW
    brak
    Skąd
    Łódź
    Też rozważam zakup takiego cacka do siebie, E65 2007 rok. Niestety nie znam nikogo kto by już to zakładał i czy są jakieś ograniczenia co do funkcji

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Znajomy założył do e60 i z tego co mówił to działa jakotako nie jest to demon prędkości a i musisz mieć aux bo audio z tego podłączony jest przez aux.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    No własnie ten aux. Ale to sie jakoś ogarnie. Mam już ask po lifcie. W sumie to jutro to zamówie założę i zobaczymy. Wrazie czego to opiszę co i jak. A jak będą jakieś problemy to bedziemy walczyć i licze na pomoc ze strony kolegów (fachowców) z forum.
    Ostatnio edytowane przez mlody1484 ; 23-09-2018 o 10:55

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    tu masz temat i parę filmików :
    https://www.facebook.com/groups/1399...5294050233985/

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    No i stało się. Mam mmi z androidem. Wrażenia bardzo pozytywne. Nie licząc tego że uwaliłem moduł fm prubując podpiąc auxa to jest wszystko ok. Podlaaczenie tego to jakas godzinka moze dwie. Idrive nie musi być po liftowy tylko musi mieć juz przyciski do menu. ( a tak na marginesie. Ma ktoś moduł fm na zbyciu? Najlepiej po lifcie. ) moduły fm nie były 2 rodzaje tylko na pewno więcej. Zdjęcia z neta i sposoby podłączenia auxa są niedokładne. Widziałem duuużo sposobów i zdjęć ale żadne zdjęcie nie pasowało do mojego modułu. Muj wygląda jak by był pomiedzy przed liftowym a poliftowym. Suma sumarum uważam że ten gadzet to dobra przydatna i wygodna inwestycja. Jak ktos jakies info więcej by chciał do odzywać sie.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    A aux juz ogarneles? Czy masz narazie samo mmi bez głosu?

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    Mam mmi bez głosu. Czekam na poliftowy moduł fm. Jak uwalcze dam znać i moze nagram jakis film jak to smiga.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Dlaczego na polskiej aukcji nie ma wzmianki żeby podać czy auto posiada AUX a na chinskiej jest ? https://pl.aliexpress.com/item/DAB-8...a464226628e-23

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    Tego nie wiem wlasnie. Ale powiem szczeze ze z tym auxel problem jak chu... poliftowe mmi 500 ask drugie 500. I mozna miec aux. Ale w zaden sposub do tego mmi androidem nie bylo by to potrzebne gdyby nie ten aux. Kupilem modul fm poliftpwy zalozylem i polutowalem. I dalej jest problem. Bo czestotliwosci sie wyswietlaja ale nie da sie nic nastroic i w inpa go nie widzi. A ncs normalnie go czyta i da sie kodowac. Cos jeszcze trzeba zakodowac ale nie wiem co.

Podobne wątki

  1. [audio/video] Navi z Androidem
    Przez ghrh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-08-2019, 20:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •