Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: E65 Yachtline - zna ktoś to auto?

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    Dzięki, nightvision działa dobrze, mam to też w W221 obraz jest czysty i ostry ale szczerze mówiąc to raczej taka zabawka. Przynajmniej ja wolę po prostu włączyć długie i patrzeć normalnie przez szybę :) Lakier o dziwo org na całej furze, na pewno oddam ją na jakieś detailingi, ale to raczej na wiosnę. Bombel pozdro z 5er haha :)
    Oryginalny lakier zawsze wymaga korekty :)
    O NC pytałem w kwesticzy np rozpoznaje Ci zwierzynę ? U mnie ludzi tak ale wedle jakiegoś algorytmu na bank, bo nie zawsze natomiast z jelonkiem przegrało :)

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Oj to nie mam pojęcia szczerze mówiąc, włączyłem to kilka razy na 2 minuty dosłownie. Z takich bajerów to chyba tylko z distronica często korzystam

  3. #33
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Oryginalny lakier zawsze wymaga korekty :)
    O NC pytałem w kwesticzy np rozpoznaje Ci zwierzynę ? U mnie ludzi tak ale wedle jakiegoś algorytmu na bank, bo nie zawsze natomiast z jelonkiem przegrało :)
    Zwierzaki rozpoznaje dopiero w F01 LCI. Ja korzystam i nie trzeba się cały czas gapić na monitor. Jak wykryje pieszego na torze auta, to wyświetla ostrzeżenie na HUDzie, a jak jest groźnie, to błyska po oczach.

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Zwierzaki rozpoznaje dopiero w F01 LCI. Ja korzystam i nie trzeba się cały czas gapić na monitor. Jak wykryje pieszego na torze auta, to wyświetla ostrzeżenie na HUDzie, a jak jest groźnie, to błyska po oczach.
    Ja mam HUD wyłączony bo mnie wnerwia Hmm i myślałem ze tylko błyskami ostrzega na dużym ekranie . Szkoda z tymi zwierzakami ... a nie da się tego jakoś unowocześnić ?;)

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    C216 są niesamowite, choruje na to auto. Jak oceniasz jazdę tym i W221 w porównaniu do E65?
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Miałem e65 740 lift także do tego tylko mogę porównać. W221 mam 2 sztuki i jedną C216 - na pewno biją na głowę jakością wykonania e65. Są też ładniejsze choć to wiadomo - kwestia gustu. W jednej W221 i w C216 mam aktywny hydrozawias ABC - kapitalna sprawa, na pewno lepiej to skręca niż statyka w e65 choć ja jeżdżę spokojnie. W drugim W221 airmatic to typowa kanapa. Wyposażenie chyba wychodziło w miarę podobne w zależności co kto sobie tam zamówił. Jeździ się dobrze oboma modelami - ciężko powiedzieć co lepsze/co gorsze wszak to konkurencyjne auta z topowej półki. 221 na pewno jest bardziej świeże, jest go mniej na drogach (C216 praktycznie nie ma, przynajmniej w mojej okolicy) ludzie jakoś przyjemniej patrzą jak wysiadasz z czarnego merca niż z czarnej beemy :) Ogólnie CL zawsze mi się podobały, lubię klimat tego auta, dużo bardziej mi leży niż seria 6, miałem wszystkie w historii (wcześniej był sec, najnowszy nazywa się już S-Coupe). Zakup i serwis 221 jest droższy niż e65. 216stka to 221 'bez dupy' i bez słupka B. Różnią się głównie wyglądem ( ale 216 w porównaniu do poprzednika ma już bardzo dopracowane uszczelki drzwi - mimo braku ramek jest cichutko). 216 jest całe amelinowe, tylna klapa plastikowa. 221 już nie pamiętam. Auto bardziej weekendowe, dwuosobowe, tylna kanapa jest do położenia laptopa. eSa w longu bardziej praktyczna. To tak na szybko - jakby były jakieś pytania to chętnie odpowiem. Generalnie najlepiej przejechać się oboma i podjąć decyzję.
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 16-10-2018 o 13:40

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Czyli podobnie jak myślałem. 216 ciągle dla mnie za droga, ale 221 mocno chodzi po głowie :)
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Polecam - nie wierz w mity na temat awaryjności tych aut kreowane przez ludzi którzy nigdy ich nie posiadali/kupili złomy za połowę realnej ceny/nie było ich stać na utrzymanie. Miałem W220 polifta gdzie olaboga jakie to podobno jebliwe - ani się nie psuło ani nie gniło (ori lakier) a przebieg prawie 360 tyś, C215 C219 to samo, o 140stce, R129 czy w124 chyba nie muszę mówić. Tylko na W210 się zawiodłem z wszystkich mb które posiadałem (korozja, wadliwa pompa wtryskowa lucasa w wolnossącym 2.2D).

  9. #39
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    Polecam - nie wierz w mity na temat awaryjności tych aut kreowane przez ludzi którzy nigdy ich nie posiadali/kupili złomy za połowę realnej ceny/nie było ich stać na utrzymanie. Miałem W220 polifta gdzie olaboga jakie to podobno jebliwe - ani się nie psuło ani nie gniło (ori lakier) a przebieg prawie 360 tyś, C215 C219 to samo, o 140stce, R129 czy w124 chyba nie muszę mówić. Tylko na W210 się zawiodłem z wszystkich mb które posiadałem (korozja, wadliwa pompa wtryskowa lucasa w wolnossącym 2.2D).
    Jeżdżę W124 250D, zrobiłem nim już ponad 200kkm, a kupiłem z przebiegiem oryginalnym poniżej 200kkm z salonu MB, gdzie było zakupione jako nowe. Zatem teraz ma prawie 400kkm.

    Ale czy jest bezawaryjny, hmm z jednej strony jest, ale z drugiej zatarła się pompa oleju I musiałem wymienić dyfer. Dodatkowo zaworki w ASB plus sprężyny wpłycie hydrauliki, bo skrzynia przeciągała już niemiłosiernie. Gdyby nie to, to nie powiedziałbym złego słowa.

    A podobno grubszych problemów miało do miliona nie być :) Niemniej jednak to jest najpewniejsze auto jakie miałem, a miałem już kilkanaście.

    Auto jest utrzymane nienagannie I do dziś wygląda prawie jak nowe. Małych usterek I maintenance'u nie liczę, bo to naturalne.

    A W210 na pompie lucasa osobiście kupowałem jak miał 77tyś przebiegu I kolega by jeździł do dziś, gdyby się auto od rudej nie rozleciało :D
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 18-10-2018 o 17:02
    pozdrawiam Bartek

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Nie no trzeba pamiętać że to są tylko maszyny, w dodatku używane i wszystko może się stać. Znajomemu w e60 M5 dyfer eksplodował jeszcze na gwarancji, nawet nie zdążył go konkretnie upalić. ASB to jest część eksploatacyjna, podlega naturalnemu zużyciu w każdym aucie tak jak sprzęgło w manualu - prędzej czy później trzeba tam zajrzeć. To są żadne awarie. Pompa oleju - zdarza się, choć to jakiś ewenement. Mi w e38 m60 się odkręciła i silnik do wyrzucenia. Milion bez dotykania to przesada :-) Chodzi mi o to, że awaryjność tych aut nie odbiega od bmw. W210 mi zgniło w ciągu jednej zimy, jednocześnie padła ta 'słynna' pompa - sprzedałem po taniości i kupiłem wtedy swoje pierwsze e38 :-)

Podobne wątki

  1. E66 760 Yachtline
    Przez tuczi77 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 04-12-2017, 20:15
  2. [E32] E32 735 LPG ktoś zna to auto?
    Przez Supermen w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-09-2015, 01:24
  3. [E38] zna ktoś to auto e38??
    Przez PrzemozzE32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 22:16
  4. zna ktoś to auto ??
    Przez wojtek740 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 10:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •