Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Alkohol + brawura + bezmyślność = śmierć - tragiczny wypadek

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA

    Alkohol + brawura + bezmyślność = śmierć - tragiczny wypadek

    http://motoryzacja.interia.pl/news/t...latkow,1296407

    Brak słów..... na miejscu rodziców tych dzieciaków .. tak szczerze.. zabiłbym gnoja... zero litości ..

    Seryjny morderca i tyle.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Ja za prowadzenie pod wplywem alkocholu odbieral bym prawo jazdy dozywotnio oraz pojazd ktorym poruszal sie nietrzezwy kierowca ktory po sprzedazy na aukcji zasilil by kato leczenia ofiar wypadkow

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Tragedia straszna :? Sprawce to przynajmniej na 15 lat do więzienia
    Pytanie jakie mi się jeszcze nasuwa na myśl to co te dzieci robiły na dyskotece.O ile się nie mylę to w wieku 16lat byli w 3 klasie gimnazjum.No ale to już sprawa ich rodziców.

  4. #4
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    A kto z nas w wieku 16-tu lat nie chodził na dyskoteki ????? Ja właśnie wtedy chodziłem bo później już nie było jak i gdzie. I nie ma co winić za to młodzieży bo pewnie potańczyli pewnie i po piwie wypili ale to nie jest karane po prostu poszli się w sobotę pobawić a widać jak skończyli. Co do kierowcy to :razz: :shoot: Nie trawie pijanych za kółkiem i tyle.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja kolego absolutnie nie winię młodzieży.Źle mnie zrozumiałeś.To jest ewidentnie wina kierowcy za którą powinien ponieść poważne konsekwencje.Ja też wychodzę z złożenia że można się pobawić itd ale wszystko z umiarem a kierowcy z opla widocznie mu go zabrakło

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Masakra...

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez mario7
    Ja za prowadzenie pod wplywem alkocholu odbieral bym prawo jazdy dozywotnio oraz pojazd ktorym poruszal sie nietrzezwy kierowca ktory po sprzedazy na aukcji zasilil by kato leczenia ofiar wypadkow
    Jak najbardziej ale przyjmijmy ugodnie że powyżej 0,5 promila aby nie było wątpliwości, że pijany był pijany i to solidnie i na pewno zasłużył na najwyższy wymiar kary. A nie jak ktoś z rządu wpadł wcześniej na taki pomysł gdzie za 2 piwa (0,011mg) miałbyś zatrzymany samochód :razz: na szczęście nie przeszło :)

    A za takie coś za PiS stawiano zarzuty umyślnego spowodowania śmierci i wyroki nie kończyły się na 15 latach tylko zaczynało od 16! Co jest teraz, że prokuratorzy robią inaczej?! Fakt błąd rządu. Jarek zamiast pieprzyć i narzucać swoją politykę "nieoficjalnie" powinien skupić się nad tym aby wdrażać prawdziwe ustawy! Co na papierze to święte!

    A dla mnie to gnoja powinni zlinczować w tym samym miejscu...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    137
    BMW
    bylo E38 1999 r.
    Skąd
    Wrocław
    Wystarczy po dwóch piwach nie wsiadać za kółko a nikt samochodu nie zabierze....Proste
    Jestem dobry w lozku...potrafie spac godzinami

  9. #9
    Szkoda że u nas nie można dać potrójnego dożywocia, bo coś takiego bym dał gościowi. Wsiadł do auta najeb*** jak działo, więc świadomie podjął ryzyko że może kogoś zabić. I jeszcze jego lasce dał z 15 lat za współudział że mu pozwoliła wsiąść do auta. Jakbyśmy mieli takie kary jak na zachodzie to ilośc pijanych kierowców zmienijszyła by się o jakieś 95%
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Po prostu trzeba w końcu zacząć traktować pijanych kierowców jak potencjalnych moredców/zabójców.
    Tak - to tak samo jakby poszedł na miasto trzymając w ręku odbezpieczoną broń, albo z granatem w ręku bez zawleczki. I stąd traktować takiego nie za spowodowanie wypadku, tylko za zabójstwo.

    Niestety druga rzecz, to co w mediach pokazują, że ile to pijanych kierowców zatrzymali, jaki to sukces - no właśnie, jaki? Skoro drugie tyle albo i więcej bez konsekwencji jeździ po pijaku.
    Osobiście znam nawet takich, co od lat jeździ po kielichu i się śmieje że go nie zatrzymali nigdy i się czuje bezkarny, aż pewnie kiedyś wyrządzi tragedię.

    Tak samo znajomy moich rodziców - jednego dnia zachleje, że go nieprzytomnego niosą do domu, a następnego jedzie z rana autem. Ma jakieś domowe sposoby - miesza olej, surowe jajko i pare innych rzeczy i wypija taki syf. Jak go policja zatrzymała, to na dmuchaniu w balonik nic nie wykazało (szkoda że go do szpitala na krew nie wezmą, skoro w balonik chętnie dmuchnie), a na szkliste oczy tłumaczył że jako zmechanizowany rolnik sporo czasami spawa w swoim gospodarstwie.
    I on się z tego śmieje - czuje się jak lord.

    A taki smarkacz pokazuje przed kumplami jaki z niego kozak, co to nie on - myśli że stoi ponad prawem, aż stanie się tragedia.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •