Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Alkohol + brawura + bezmyślność = śmierć - tragiczny wypadek

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Ja osobiscie jak jestem w polsce to bez wachania zatrzymuje goscia co zygzakiem jedzie i dzwonie po policje dwa razy zlapalem takich supermenow i bede lapal nadal bo nienawidze kierowcow w stanie wskazujacym i irytuje mnie strasznie jak ludzie nie reaguja na taki widok tylko wyprzedzic i zapomniec ze sie cos widzialo

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    mój szwagier jeździ po kraju jako przedstawiciel. Zawsze takich od razu zgłasza ja też z resztą. Raz nie zdążył :( gonili nawet takiego gnoja ale pruł tak szybko że firmowym partnerem nie był wstanie go dogonić a tym bardziej zatrzymać. Po 2km dojechał do niego... ale tylko dla tego że już leżał w polu po tym jak uderzył w inny samochód przedstawiciela stojący na skrzyżowaniu na podporządkowanej. Koleś mający ok 30 lat umierał mu na rękach (uderzył prosto w drzwi kierowcy) i osierocił dwoje małych dzieci, był z poznania. Oczywiście pijany kut... wyszedł bez większych obrażeń, dobrze że szwagier był z kumplem bo gdyby był sam to chyba by frajera zabił. nie pomogli mu w ogóle. Powiedzieli, że jak wyjdzie z wraku (leżącego na dachu) to go zajeb... nie wyszedł. policja go wyciągła i aresztowała, miał coś ok 1,5 promila a zapieprzał starym Oplem Recordem ile fabryka dała całą szerokością drogi, wielkim slalomem, niemal uderzając w auto szwagra...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    No cóż - wariatów nie brakuje, tym gorzej jak kogoś zabijają oprócz siebie.

    W ubiegłym roku u mnie w okolicy - ale w lubelskim był w skutkach troche śmieszny przypadek.
    Opowiadał mi o tym mój tato, był po części tego świadkiem - u mnie w wiosce (trasa Tarnogród-Biłgoraj).
    Jakiś gnojek z Biłgoraja, czy spod Biłgoraja kupił sobie świeżo beemke - tato nie był pewien, ale chyba e39, no i jechał sobie po pijanemu. jak zobaczył radiowóz to skręcił w bok i w nogi, a że akurat gliniarze właśnie wyjeźdżali i skręcili w jego kierunku - zaczął uciekać, to oni za nim.
    na granicy wiosek jest podwójny zakręt "S" i nagle w zakrętach pod górkę - nie wymieścił się tam, wyłamał płot i skończył z rozwalonym autem na drzewie.
    :hah: siła uderzenia była taka, że wszystkie jakbłka pospadały. Był w szoku i gliniarze go wyjeli z małymi obrażeniami z auta.

    Na szczęście poszkodowani to tylko ogródek, ogrodzenie i drzewo, ale śmiech był na całą miejscowość.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Po prostu trzeba w końcu zacząć traktować pijanych kierowców jak potencjalnych moredców/zabójców.
    Tak - to tak samo jakby poszedł na miasto trzymając w ręku odbezpieczoną broń, albo z granatem w ręku bez zawleczki. I stąd traktować takiego nie za spowodowanie wypadku, tylko za zabójstwo.

    Niestety druga rzecz, to co w mediach pokazują, że ile to pijanych kierowców zatrzymali, jaki to sukces - no właśnie, jaki? Skoro drugie tyle albo i więcej bez konsekwencji jeździ po pijaku.
    Osobiście znam nawet takich, co od lat jeździ po kielichu i się śmieje że go nie zatrzymali nigdy i się czuje bezkarny, aż pewnie kiedyś wyrządzi tragedię.

    Tak samo znajomy moich rodziców - jednego dnia zachleje, że go nieprzytomnego niosą do domu, a następnego jedzie z rana autem. Ma jakieś domowe sposoby - miesza olej, surowe jajko i pare innych rzeczy i wypija taki syf. Jak go policja zatrzymała, to na dmuchaniu w balonik nic nie wykazało (szkoda że go do szpitala na krew nie wezmą, skoro w balonik chętnie dmuchnie), a na szkliste oczy tłumaczył że jako zmechanizowany rolnik sporo czasami spawa w swoim gospodarstwie.
    I on się z tego śmieje - czuje się jak lord.

    A taki smarkacz pokazuje przed kumplami jaki z niego kozak, co to nie on - myśli że stoi ponad prawem, aż stanie się tragedia.

    W takich sytuacjach miałbym ochotę wykorzystać stereotyp o tym ze BMW = mafia albo coś. Podbić do gościa na chate samochód mu w drobny mak rozpier... 0,7 mu o pysk rozwalić to by zaraz rozum do głowy wrócił.

    Co do kar za jazdę po pijaku to co to daje jak bez prawka i tak jeżdżą śmiejąc sie wszystkim w twarz. O naszym prawie karnym można by dyskutować bez końca. Ale tu wine mają osoby trzecie, że puszczają taką osobę za kółko albo jeszcze z nią jadą. Jak sie tacy ludzie sami zabiją to ciul z nimi. Szkoda auta jak by ładnym jechał. Ale tak jak w tym przypadku jak te dzieciaki zginęły to facetowi do celi sznurek powinni włożyć żeby za moje podatki nie żył sobie za 2000zł miesięcznie. Bo tyle kosztuje utrzymanie więźnia.
    Alkohol jest dla ludzi ale widać że ludzie sie nie nadają do alkoholu 8/
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •