Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: [ pozostale] [allegro] ciekawe e32 750

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez boss740i
    m.in dlatego takie auta typu fabia/corsa/punto/polo sie sprzedaja mimo ze daleko im do standardu nawet takiej starenkiej beemki jak ta z ogloszenia :) )
    co jest chyba prawdą nawet dla niektórych e23 :hihi:


    Cytat Zamieszczone przez boss740i

    takze nabywca takiego auta bedzie ktos kto juz mial 750 albo jest pasjonatem i chce miec 5.0L pod maska bez wzgledu na konsekwencje finansowe a takich kupujacych jest niestety jak na lekarstwo... :(

    zgadza sie kolego, ale możnaby dodać jeszcze ludzi którzy np.:

    - ze wzgledu na wykonywany zawód / hobby mają po kilka samochodów i tym z dużą pojemnością nie jeżdżą na codzień
    - są wierni trendowi z początku lat 90'tych kiedy kupowało się duże pojemności pod gaz
    - od lat mają do czynienia z dużymi pojemnościami na codzień bo dotychczas jeździli ameryką albo terenówką / vanem
    - zależy im na tym żeby jeździć ultra wygodnie i są w stanie za to słono zapłacić
    - użytkują auto pokonując niewielkie dystanse oczywiście poza miastem
    - potrzebują dużego i wygodnego auta w trasy (tych będzie już najmniej bo większość przesiadła się na diesle)

  2. #22
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    To jest wlasnie te 10% ogolu potencjalnych klientow
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    dodajmy którzy w dodatku mają do wyboru jeszcze inne auta jak np. audi v8, mercedes sec czy siodemki z mniejszymi silnikami...

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    ostatnio wklejona przeze mnie aukcja zyskała wiele komentarzy, tym razem po prostu nie mogłem się powstrzymać:

    szczep 750 w langu z dwu i pół litrówką z piątki :razz:

    http://moto.allegro.pl/item246605136...32_750_il.html

    :shock: :?

    no i jeszcze ta cena


  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    ostatnio wklejona przeze mnie aukcja zyskała wiele komentarzy, tym razem po prostu nie mogłem się powstrzymać:

    szczep 750 w langu z dwu i pół litrówką z piątki :razz:

    http://moto.allegro.pl/item246605136...32_750_il.html

    :shock: :?

    no i jeszcze ta cena


    Teraz to mi dopiero brak slow :D :D

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    32
    BMW
    było e32 750 jest e46 320d
    Skąd
    Kołobrzeg
    z m-powerem widziałem teraz z 2.5 z serii 5 , nie widziałem tylko z 2.5 tds a to by było niezłe dla oszczędnych chcących jeżdzić e32...... :D

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1

    Re: [allegro] ciekawe e32 750

    Cytat Zamieszczone przez boss740i
    Cytat Zamieszczone przez TC
    a ja myślałem że po 88 roku czy tam którymś problem z licznikiem został rozwiązany...


    To nie jest problem lub wada licznikow- tak poprostu sa zaprogramowane- auto robi 300tkm i ma sie zglosic na duzy przeglad do servisu ;)

    Podepnę sie pod temat. A czy wiecie może jak można sammeu zaradzić na ten problem??

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    he he bmw duzo pali, kolega ma espero 2.0 i chlapie 10-11 w miescie, moje zony bmw ze jest z gazem to jest ale za 50zl robi 300km, pozatym niebede nikogo przekonywal do BVMW i do silnika wiekszego niz 2.0 a niech se jezdza 1.2 albo 1.6 (bo to juz jest duuuuzo) mozna jest kielbase po 6zl mozna i po 15zl ja wole ta za 15zl bo mi lepiej smakuje,



    aaaaaaa jescze jedno, najbardziej smieszy mnie jak ktos kupuje passata przykladowo 2003r pali mu ok 6l ON na 100 a po 2 latach sprzedaje z 15tys w plecy ale on jest rad bo tanio jezdzil. tyle ze jak za 15 tys zl kupie 3500 litrow paliwa

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    48
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Poznan
    Ja trzy miesiące temu kupiłem moje pierwsze bmw wybór padł właśnie na E32 z silnikiem 3500 samochód prowadzi się super jest bardzo wygodny dodam iż mam jeszcze fiata seicento z silnikiem 1100 który spala w mieście ok 7 litrów. Wiadomo że spalanie w BMW jest spore 20 lit gazu w mieście i dlatego bmw miało byc raczej do niedzielnych podróży ale wyszło tak że seicento cały czas stoi pod domem a ja śmigam tylko BMW to jest samochód z duszą naprawde polecam wszystkim fanom tej marki.

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    zgodze sie z przedmowcami BMW to samochod dla koneserow ja bym mogl miec taka 750 tylko po to zeby raz na miesiac nia sie przejechac a na codzien patrzec na nia jak pieknie sie prezentuje pod moim domem i bylbym szczesliwy :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •