Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Mmi z androidem. Co wy na to?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    Poliftowe mmi kupiłem za 150 na olx , aska za 500zł plus panel 100zł . Swój ask sprzedałem za 550 (przedlift) i mmi za 60 .

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    I zyskałeś auxa. Teraz dolicz jeszcze graty żeby mieć tv, divix, mp3 ( że o google maps, zdjeciach, przegladarce internetowej, rejestrator jazdy, kamere cofania, janosiku nie wspomne) nie wszystko daje sie sterowac z idriva i kierownicy ale i tak funkcjonalność tego użadzenia wymiata. Podstawowe zintegrowane z softem programy dzialaja i z idriva i z kiery. Dodatkowe zainstalowane przezemnie dzialaja przez dotyk. Ale w google maps szukanie adresu glosowo dziala. :)

    miro dlatego jest wzmianka czy jest aux czy nie ma bo jak zamówisz mmi dostosowane do auta bez auxa to dostaniesz do kompletu transmiter fm. :p pisalem z jednym ze sprzedajacych z aliexpres.
    Ostatnio edytowane przez mlody1484 ; 04-10-2018 o 14:08

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    Ciąg dalszy problemu. Aux dziala ale... na wlutowanym kablu na prawym i lewym kanale mieżąc z masa tego kabla jest skladowa stała ( czyli 1.67V) troche za duuużo. Ciekawa sytuacja jest taka że naprzykład laptop sobie z tym w jakiś sposób radzi i gra perfekcyjnie. Ale np tel i to wlaśnie mmi z androidem już sobie nie radzą. Narazie na auxa podłączyłem odbiornik bluetooth i telefon gra idealnie ( radio jest wycinane itp.) Teraz zamówilem jeszcze nadajnik bluetooth do tedgo mmi. To urzadzenie mmi posiada bluetooth ale niestety dziala on tylko do zparowania telefonu czyli kontakty połączenia itp. Nie da sie wysłacz muzyki przez ten wbudowany bluetooth na ten kabel aux z odbiornikiem. Dam znać co i jak.



    https://youtu.be/OU3Oszv1jag tak to wygląda u mnie. Problem zostal rozwiazany przedwzmacniaczem z alle...drogo za 20-30zl gracto naprawde przyzwoicie. Filmy i wogule wszystko smiga. Janosik uruchamia sie z urzadzeniem odrazu. Na filmiku dzwiek za cicho niestety. Wiecej info co i jak jak ktos by chcial czy filmik inny to dajcie znac.
    Ostatnio edytowane przez mlody1484 ; 10-10-2018 o 15:33

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    Podbijam temat. Może kogoś interesuje.

Podobne wątki

  1. [audio/video] Navi z Androidem
    Przez ghrh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-08-2019, 20:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •