Czyli chcesz zamontować osobny układ webasto ze sterowaniem telefonem? Czy chcesz dokupić moduł GSM do oryginalnego webasto w aucie?
2 opcja jest nie możliwa ponieważ do modułu podłącza sie specjalny pilot wyglada identycznie jak do webasto i ma wystające kabelki z kostka które podłączasz do modułu .




Odpowiedz z cytatem