Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Uchwyt zamykania drzwi

  1. #11
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    420pln za roboczogodzinę na serwisie mechanicznym i się uzbiera. Kolega faktycznie nie ma szczęścia do swojego auta.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Trzeba weryfikować co pisze serwis!
    Jak kupowałem swoje BM-ki zawsze sprawdzałem w serwisie przed zakupem.
    X3 koszt aprawy usterek 12 tys
    Faktyczny koszt naprawy 1 tys.
    Napisali - tłumik drgań, przeguby itp itd.
    Kosz części plus r/godz robi się 12.
    To samo z e38.
    Lista na 15 tys.
    Usterek na 2-3.Lecz tu chciałem serdecznie podziękować Panom z serwisu. Ich wycena pozwoliła mi zbić cenę zakupu
    Kolega rockyboy ma chyba za dużo siana.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ
    Cytat Zamieszczone przez rockybor Zobacz posta
    Ja niestety nie mam dobrego wrazenia z moja F01. Od grudnia do wrzesnia wpakowalem 32500. Nie bylem tego swiadom dopoki nie usiadlem i nie wpisalem wszystkich faktur do Excela. Teraz mi nawalil zamek drzwi i nie otwiera/zamyka. Cypek stoi w miejscu. Generalnie srednio co 2 tyg jakas ustereczka :). Niby pierdola ale uzywany zamek soft close 400-500 zl plus moja robota. Jeszcze mam 3 rzeczy do zrobienia: niedzialace webasto, kabel kamery bocznej oraz wymiana silownika regulacji objecia plecow.



    Auto 2008.09 kupione we wrzesniu po leasingu mialo 195 tys a teraz ma 245 tys.
    Głownie spora cena zrobiła naprawa w Aso, ale wymiany klocków olejów to rzeczy już eksploatacyjne wiec nie można zaliczać tego do awarii, myślę ze każdy z nas jak by podliczył co do złotówki każda naprawę, wymianę okresowa itp. To będzie mieć spory rachunek . Co nie zmienia faktu ze cena końcowa robi wrażenie

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    337
    BMW
    Bylo: F01 730D, Jest: Tesla S
    Skąd
    Bydgoszcz
    Tak na prawde w ASO to tylko robilem Tulejki dyfra i tylnej belki + geometria bo mi sie kierownica skrzywila przy pred. powyzej 120 km/h. Wybralem ich poniewaz inne warsztaty w kola komina a to nie mieli sciagaczy odpowiednich a to bali sie demontowac tylna os skretna, ehhh. Na poczatku chcieli 7 kola ale pokazalem im wyceny z Poznania, Lodzi i Warszawy i zeszli na 4400 zl. Jednak na wakacjach stracilem oslony wiec juz machnalem reka i kazalem zalozyc nowe. Uzywki chodza po 200 zl ale same spekane itd. Wiec rachunek wyszedl na ponad 5 kola. Pozniej doszly poduszki silnika jeszcze w ASO. No ok mozna bylo to zrobic na zamiennikach Lemfordera i za 200 zl. poza ASO.

    Fakt jest taki, ze w tym zestawieniu sa serwisy olejowe, filtry, hamulce, wywazanie kol, opony itd. Wiec to raczej dotyczy wszystkich aut. Jak bede sie nudzil to policze same pierdoly niezwiazane z typowa eksploatacja auta: klamki comfort, zamki soft close itd.

    Nadmienie, ze duzo rzeczy wymienialems sam, tj. EGR, zamek soft close, czujniki cisnienia, czujnik parkowania, pompa spryskiwaczy, zapinka pasa tyl, klamka comfort, przeplywka, kamerki side view, nastawnik kolektora + czyszczenia, rura czystego powietrza, sterownik swiec.
    Do tego sam robie diagnostyke ISTA/D. Jezeli by to zlecic jeszcze komus to by wyszlo duzo duzo wiecej :).

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    49
    BMW
    Bmw 750i G11
    Skąd
    Warszawa
    Ja wydałem na swoją około 20 tyś zł w przeciągu 3.5 roku...a przebieg mam 175 tyś. W tym musiałem płacic za błędy serwisu. Trudno , auto tez nie ma roku czy 2 tylko 7. Ale gdyby nie błędne diagnozy serwisu to podejrzewam zmiesciłbym się w 10.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Panowie ale temat dotyczy uchwytu ! Troszkę wszystkich ponioslo z OT

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Ja już myślałem nad wyjęciem wszystkich 4 sztuk i odnowienie w jednakowy kolor,odcień.Ale kupa roboty żeby to zdemontować.Chyba boczki trzeba zdejmować.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    337
    BMW
    Bylo: F01 730D, Jest: Tesla S
    Skąd
    Bydgoszcz
    Tak ja zdjalem boczek przy okazji wymiany zamka soft close. Potem poxyliny badz szpachlowka. Papier scierny i ladnie szlifowac. Pojechalem do lakierni dorobic kolor tego uchwytu. Efekt koncowy byl super w porownaniu do stanu poprzedniego. Niestety zabawa jest na calym boczku.

  9. #19
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    A to jest element boczku, czy coś oddzielnego? Przeglądałem katalog i zdjęcia boczków, to ani tego elementu nie widać na zdjęciach samego boczku, ani na zdjęciach uchwytu. Może faktycznie to co na ebayu sprzedają jest jakimś wyjściem.

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    A to jest element boczku, czy coś oddzielnego? Przeglądałem katalog i zdjęcia boczków, to ani tego elementu nie widać na zdjęciach samego boczku, ani na zdjęciach uchwytu. Może faktycznie to co na ebayu sprzedają jest jakimś wyjściem.
    No własnie też nie potrafie tego odszukac...

Podobne wątki

  1. Uchwyt drzwi kierowcy
    Przez phdomek w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-09-2015, 10:25
  2. Uchwyt na telefon w E38
    Przez ratovnik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 10:27
  3. [wnętrze] uchwyt na kubki e32
    Przez luki730i w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 09:18
  4. [karoseria] Uchwyt rowerowy .
    Przez technics w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-05-2012, 14:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •