Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Alpina b7

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Pan Michał odpoczywa 24h za zaglądanie do kieszeni. Reszta komentujących niech policzy do 10 zanim napisze coś głupiego...

  2. #12
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Pan Michał odpoczywa 24h za zaglądanie do kieszeni. Reszta komentujących niech policzy do 10 zanim napisze coś głupiego...
    1... 2.... 3.... 4.... 5.... 6.... 7..... 8..... 9..... 10......

    Czy na pewno na to zasłużył? Panie Moderatorze gorsze rzeczy tu moderatorskie oko przepuszczało :)

  3. #13
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    1... 2.... 3.... 4.... 5.... 6.... 7..... 8..... 9..... 10......

    Czy na pewno na to zasłużył? Panie Moderatorze gorsze rzeczy tu moderatorskie oko przepuszczało :)
    Od tego jestem Moderatorem żebym samoistnie ustalał co można a czego nie można. Jak się kolega pożalił poza forum to mu chusteczki wyślij ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Przemierzyć i sprawdzić autko pod względem lakierniczo -blacharskim . Jak ok to reszta do ogarnięcia. Jak był bity to to już jest skaza do końca jego istnienia . Jeżeli komuś to nie przeszkadza to ok....jego sprawa. Cenę za auto ustala sobie jego właściciel i to jest jego sprawa ile żąda za swoje auto. Ktoś się może z tym zgadzać lub nie, ale przecież nikt nikomu na siłę niczego nie wciska ani nie zmusza. Wolny kraj.

  5. #15
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Od tego jestem Moderatorem żebym samoistnie ustalał co można a czego nie można. Jak się kolega pożalił poza forum to mu chusteczki wyślij ;)
    Nie znam człowieka, ale znam moderatora i zaskoczyła mnie decyzja.

  6. #16
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Nie znam człowieka, ale znam moderatora i zaskoczyła mnie decyzja.
    Wydawało mi się, że był z wami na spocie w Zawierciu, ale już to zweryfikowałem.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Miro z tym lakierem to powiem Ci tak ostatnio kolega kupił Touarega 2 letniego z małym przebiegiem z usa ja jestem na prawde pedantem jak chodzi o samochód no i myślałem, że bezwypadek maszyna piękna igła w *** a on mówi że przodu nie było wszystko zrobili a na koniec kupili elementy pod kolor żeby ktoś taki jak Ty 10 lat później kuując cieszył się z pierwszego lakieru.... I takich znajomych co mają prawie nowa auta już z przygodami mam na pęczki także ja średnio wierze w nastoletnie wozy bez przygód

    Po drugie jak dla mnie delikatna przygoda nie dyskwalifikuje auta jeżeli było poprawnie naprawione może aut nie mierze czujnikiem ale zawsze przed lub po zakupie jadę z wozem do znajomego lakiernika i ogląda od spdku wszystko podłoge podłużnice itp czy nie kupiłem czegoś co było z drzewa odwinięte i jakoś tak mi się to sprawdza nigdy trupa nie kupiłem.

    A to, e auto ma drugi lakier czy troche szpachli na błotniku jaki ma to wpływ na bezpieczeństwo????? Żaden to tylko my Polacy tak sikamy z tymi komputerami czujnikami przy zakupie itp a budżet na auto zazwyczaj z dupy a kupić to merca chcemy z pierwszym lakierem małym przeiegiem itp a bużdet na matiza po kolizji :))))

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No właśnie @Zdzira . Miernik to proforma. Ja lakieruję auta od prawie 30 lat do dnia dzisiejszego. Pracujemy dla niemieckiej firmy i uwierz mi ,że robimy auta których normalny człowiek nigdy nie widział na oczy i może nie zobaczy. Lakieruję około 400-500 aut rocznie. Znam masę warsztatów blacharskich, mechanicznych i lakierniczych.
    Wiem co można zrobić z autem po wypadku i znam dobrze metody blacharzy i w których miejscach je tną i wstawiają nowe czy nie jednokrotnie inne używane elementy karoserii auta. Ja nie potrzebuję miernika aby sobie z tym poradzić i ocenić stan auta pod kątem napraw powypadkowych. Ludzie niestety nie znają tych "podstępnych" możliwości warsztatów i sposobów w jaki można przywrócić auto do życia.
    Niestety masa warsztatów robi to w sposób ,że lepiej nie mówić.
    Nie mam nic przeciwko lakierowanemu elementowi, tylko właśnie dla mnie dlatego oryginalny stan auta jest tak ważny bo wiem co polscy blacharze umieją a raczej czego nie umieją.
    Wiem co się dzieje na blacharniach i lakierniach. Wiem w jaki sposób są ratowane felgi czy łapy mocowań skrzyni ,silnika czy nawet same te podzespoły.
    Miernik dla normalnego człowieka nie mającego większego pojęcia o tym to jedyny środek uniknięcia potencjalnych kłopotów i wyrzucenia pieniędzy w błoto.
    Handlarze w Polsce są jacy są, ale znam też naprawdę uczciwych i nie można wszystkich wrzucać do jednego worka.
    Auto z USA akurat łatwo sprawdzić za parę złotych,zresztą z innych krajów również ale nic nie zastąpi oka wprawnego fachowca znającego temat.
    Jak umiesz gotować w kuchni to jak Ci dają danie w restauracji to będziesz wiedział co jesz, a jak nie masz o tym pojęcia to niejednokrotnie zjesz nie wiadomo co a będzie Ci smakowało.

  9. #19
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Post

    Auta z USA nigdy nie przyplywaja w calosci... bo to sie po prostu nie oplaca, ale jak ktos lubi bajki moze w to wierzyc
    Miernik lakieru nie daje zadnej gwaracji na cokolwiek... tylko oko i zdrowy rozsadek.

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Auta z USA nigdy nie przyplywaja w calosci... bo to sie po prostu nie oplaca, ale jak ktos lubi bajki moze w to wierzyc
    Miernik lakieru nie daje zadnej gwaracji na cokolwiek... tylko oko i zdrowy rozsadek.

    To tak w dużym skrócie ale w 100% się z Tobą zgadzam BOSS.

Podobne wątki

  1. Alpina B7
    Przez tuczi77 w dziale Seria G11 / G12
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 21-09-2019, 22:17
  2. Alpina nie Alpina - Czyli zakup chińskich felg
    Przez robert1903 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 10-09-2013, 10:05
  3. Alpina b12 6.0
    Przez jarogmur w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-05-2013, 19:24
  4. Alpina :)
    Przez artas270 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 14:52
  5. E38 Alpina
    Przez darwaso w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-12-2009, 01:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •