Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: bmw 750 dla młodego kierowcy

  1. #51
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Moim zdaniem wiek tutaj nie ma tutaj znaczenia. Znam ludzi, którzy mimo młodego wieku mają poukładane w głowie i mocno chodzą po ziemi. A są też ludzi w sile wieku, którzy mają siano pod deklem. Poza tym coboss 750 to nie jest jakaś super rakieta więc nie wynośmy ją na szczyty jako samochód tylko dla wytrawnych kierowców :/
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    ja to myśle że Easy zamknął temat.


    jak go stac na 750, na utrzymanie i na naprawy blacharsko lakiernicze po nauce parkowania samochodem dwa razy wiekszym niz yaris to prosze bardzo :)

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Wszystko zalezy od kierowcy. Coz w mojej rodzinie zginela dziewczynka przez takiego debila co prawda w audi v8 ale tez 2 tyg po zdaniu prawka dostal... Z drugiej strony glosna byla sprawa jak w Dunajcu chlopaczek zabil kilka osob wychodzacych z kosciola Cinquecento, ktore dostal na podobnych warunkach. Ogolnie aby jezdzic KAZDYM samochodem trzeba miec troche oleju w glowie. Zabijesz siebie - w porzadku ale zawsze moga zginac niewinni. Moja corka jak zda prawko na pewno dostanie duze auto ale przypuszczam ze bedzie z najmniejszym silnikiem z oferty.

    A tak przy okazji wnerwia mnie zawsze mowienie o doswiadczeniu za kolkiem wzgledem wieku. Ogolnie ludzie madrzeja i palenie gumy przed szkola juz ich nie cieszy, ale z drugiej strony jesli slysze od mojego wujka lat 50 jaki to on jest super kierowca z doswiadczeniem bo ma prawo jazdy 30 lat (a robi jakies 3-5 tys km rocznie i to po miescie) natomiast ja nie powinienem jezdzic samochodem z sinikiem wiekszym niz 1,3 bo mlody jestem. Tylko ze ja miesiecznie robie okolo 10kkm w trasach po Polsce i ciekawi mnie w ile zajezdzilbym to biedne 1,3 takimi przebiegami ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •