Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Złote 750i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar meush
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    204
    BMW
    E32 730iA V8, E87 118d
    Skąd
    Skarżysko-kamienna

    Post Złote 750i

    Witam wszystkich!

    Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie zmiana mojej v8 na v12. Myślę nad tym poważnie dlatego że robię rocznie może 1,5-2 tyś km. Oczywiście zdaję sobie sprawę z kosztów części i spalania, ogólnej eksploatacji. Dla mnie ma to być samochód tylko i wyłącznie na weekendy. Robiłem już 2 podejścia do v12. Jedna była w mojej okolicy 91 rok,kolor bronzitbeige do tego brązowy welur z pamięcią. Miała mieć 2 lakier zero szpachli, silnik super, skrzynia super. W rzeczywistości na nadkolach miernik poza skala...(wiem że to był samochód za 15 tyś i coś musiało być, ale z tymi nadkolami to przesada), Silnikiem rzucało na boki i coś w nim klepało, a skrzynia nie wiem bo nawet się nie przejechałem. 2. 750il 93 rok wszystko zgodne z vin do tego ksenon i chyba wszystko w elektryce łącznie z kolumną i tylną kanapą. Nic z tego nie wyszło, wersja sprzedającego(nie wiem czy prawdziwa) rezygnuję ze sprzedaży. Po tym odpuściłem temat, ale kilka dni temu kolega podesłał mi to ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/bmw-750-v1...4c28b;promoted Czy ktoś z Was wie coś na temat tego samochodu? Ogłoszenie tej 750 pojawia się chyba 2 raz w odstępie kilku miesięcy, na zdjęciach klapa wygląda jakby była malowana, nie wiem dlaczego te lusterka są czarne, brak zdjęć wnętrza. Ogólne opis jak opis ale kolor mi odpowiada i to bardzo, jest oryginalny ksenon jak w mojej.

    Pozdrawiam meush

  2. #2
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Generalnie masz e32 to wiesz o co chodzi. Tutaj tylko inny silnik, ale prosty w naprawach I bardzo wdzięczny. Spalanie jak piszesz nie ma żadnego znaczenia w autach, które używa się sporadycznie.

    Tego auta nie znam, ale malowanie chromów pod kolor nadwozia co najmniej dziwne. Poproś gościa o historię napraw, a jak Ci napisze, że wszystko jest super I nie musiał nic robić to zostaw temat.

    Dobre e32 to chyba tylko Niemcy/Szwajcaria bezpośrednio, u nas jakoś kultury motoryzacyjnej brak, a jak ktoś ma ciekawe auto to nigdy nie sprzeda.
    pozdrawiam Bartek

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LukiPL
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    270
    BMW
    Bmw E32 3.5 1991 i 3.0 1987
    Skąd
    Zachodniopomorskie

    Post

    Cytat Zamieszczone przez meush Zobacz posta
    Witam wszystkich!

    Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie zmiana mojej v8 na v12. Myślę nad tym poważnie dlatego że robię rocznie może 1,5-2 tyś km. Oczywiście zdaję sobie sprawę z kosztów części i spalania, ogólnej eksploatacji. Dla mnie ma to być samochód tylko i wyłącznie na weekendy. Robiłem już 2 podejścia do v12. Jedna była w mojej okolicy 91 rok,kolor bronzitbeige do tego brązowy welur z pamięcią. Miała mieć 2 lakier zero szpachli, silnik super, skrzynia super. W rzeczywistości na nadkolach miernik poza skala...(wiem że to był samochód za 15 tyś i coś musiało być, ale z tymi nadkolami to przesada), Silnikiem rzucało na boki i coś w nim klepało, a skrzynia nie wiem bo nawet się nie przejechałem. 2. 750il 93 rok wszystko zgodne z vin do tego ksenon i chyba wszystko w elektryce łącznie z kolumną i tylną kanapą. Nic z tego nie wyszło, wersja sprzedającego(nie wiem czy prawdziwa) rezygnuję ze sprzedaży. Po tym odpuściłem temat, ale kilka dni temu kolega podesłał mi to ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/bmw-750-v1...4c28b;promoted Czy ktoś z Was wie coś na temat tego samochodu? Ogłoszenie tej 750 pojawia się chyba 2 raz w odstępie kilku miesięcy, na zdjęciach klapa wygląda jakby była malowana, nie wiem dlaczego te lusterka są czarne, brak zdjęć wnętrza. Ogólne opis jak opis ale kolor mi odpowiada i to bardzo, jest oryginalny ksenon jak w mojej.

    Pozdrawiam meush
    To auto cały czas pojawia się na aukcjach. Widziałem ją jak około rok temu szukałem auta dla siebie.

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Na pierwszy rzut oka wygląda OK. Generalnie tak jak Bartek pisze - E32 znasz, więc wiesz czego szukać jeśli chodzi o budę. Silnik do ogarnięcia, żeby tylko w miarę równo i cicho pracował. Odnośnie malowania chromów w kolor to akurat Bartek palnął, bo to przecież jest Shadow-Line, więc VIN wyjaśniłby sprawę. Jedyne co widzę to ewentualnie tylny zderzak pomiędzy listewką S-L a nadwoziem powinien również być w kolorze nadwozia a jest czarny, wiec zderzak był malowany i warto dowiedzieć się dlaczego. Oprócz VINu poproś też o zdjęcia wnętrza i komory silnika. To czasem rozwiewa wątpliwości.

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    ach te ciemne strony BMW :)
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Generalnie to auto można pomylić z inną 750. Była przez kilka lat wystawiana, beżowa, w beżowym welurze. Rejestracja NKE, długi, długi czas bez zmian, a przeszła kilka właścicieli, w tym komis. Tamta pamiętam miała styczność z jakimiś detailingowcami, którzy wyciągnęli wgniotki itd, pamiętam z opisu. To jest na pewno inne auto.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar meush
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    204
    BMW
    E32 730iA V8, E87 118d
    Skąd
    Skarżysko-kamienna
    Cytat Zamieszczone przez LukiPL Zobacz posta
    To auto cały czas pojawia się na aukcjach. Widziałem ją jak około rok temu szukałem auta dla siebie.
    No właśnie widziałem ją już na olx. Byłeś oglądać ją osobiście?

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Jedyne co widzę to ewentualnie tylny zderzak pomiędzy listewką S-L a nadwoziem powinien również być w kolorze nadwozia a jest czarny, wiec zderzak był malowany i warto dowiedzieć się dlaczego. Oprócz VINu poproś też o zdjęcia wnętrza i komory silnika. To czasem rozwiewa wątpliwości.
    Też to właśnie zauważyłem, Dzwoniłem wczoraj nikt nie odebrał :) Problem w tym że w niedzielę wyjeżdżam na tydzień, jak wrócę a samochód jeszcze będzie to bym się przejechał i chętnie obejrzał.

    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Generalnie to auto można pomylić z inną 750. Była przez kilka lat wystawiana, beżowa, w beżowym welurze. Rejestracja NKE, długi, długi czas bez zmian, a przeszła kilka właścicieli, w tym komis. Tamta pamiętam miała styczność z jakimiś detailingowcami, którzy wyciągnęli wgniotki itd, pamiętam z opisu. To jest na pewno inne auto.
    To 2 różne samochody, tamtą też oczywiście kojarzę.
    Ostatnio edytowane przez meush ; 31-08-2018 o 17:38

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    No trafić ładne E32 u nas to ciężko ale da się kwestia czasu i kasy przede wszystkim w tej cenie ładnej nie trafisz niestety kolego

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar meush
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    204
    BMW
    E32 730iA V8, E87 118d
    Skąd
    Skarżysko-kamienna
    Cześć! Na Facebooku pojawiło się ogłoszenie pierwszej 750i jaka oglądałem.



    Zdjęcia przedstawiają samochód w identycznym stanie w jakim go widziałem. Oglądałem go w kwietniu tego roku. W opisie też nie ma nic na temat stanu blacharskiego oraz silnika. Według mnie nie warta 15k nawet z tymi felgami.

Podobne wątki

  1. [E32] Złote v12 za 12 tysięcy ? Co wy na to...
    Przez mateusz1911 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-11-2017, 08:24
  2. [E38] BMW 750i
    Przez Ulv w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 13:14
  3. [F01/02] bmw 750i f01
    Przez bart78 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:14
  4. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 12:41
  5. Tarcze i klocki hamulcowe z E32 750i do E38 750i
    Przez deim-s w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 19:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •