Witam wszystkich!

Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie zmiana mojej v8 na v12. Myślę nad tym poważnie dlatego że robię rocznie może 1,5-2 tyś km. Oczywiście zdaję sobie sprawę z kosztów części i spalania, ogólnej eksploatacji. Dla mnie ma to być samochód tylko i wyłącznie na weekendy. Robiłem już 2 podejścia do v12. Jedna była w mojej okolicy 91 rok,kolor bronzitbeige do tego brązowy welur z pamięcią. Miała mieć 2 lakier zero szpachli, silnik super, skrzynia super. W rzeczywistości na nadkolach miernik poza skala...(wiem że to był samochód za 15 tyś i coś musiało być, ale z tymi nadkolami to przesada), Silnikiem rzucało na boki i coś w nim klepało, a skrzynia nie wiem bo nawet się nie przejechałem. 2. 750il 93 rok wszystko zgodne z vin do tego ksenon i chyba wszystko w elektryce łącznie z kolumną i tylną kanapą. Nic z tego nie wyszło, wersja sprzedającego(nie wiem czy prawdziwa) rezygnuję ze sprzedaży. Po tym odpuściłem temat, ale kilka dni temu kolega podesłał mi to ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/bmw-750-v1...4c28b;promoted Czy ktoś z Was wie coś na temat tego samochodu? Ogłoszenie tej 750 pojawia się chyba 2 raz w odstępie kilku miesięcy, na zdjęciach klapa wygląda jakby była malowana, nie wiem dlaczego te lusterka są czarne, brak zdjęć wnętrza. Ogólne opis jak opis ale kolor mi odpowiada i to bardzo, jest oryginalny ksenon jak w mojej.

Pozdrawiam meush