Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wielka przesiadka, Witam!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    2
    BMW
    BMW 728i
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski

    Post Wielka przesiadka, Witam!

    Witam wszystkich! Jako użytkownik właściwie tylko amerykańskich wozów, postanowiłem zaczerpnąć trochę odmiany i spróbować auta owianego legendą najlepszego BMW, oraz jednego z lepszych aut wypuszczonych do sprzedaży - BMW e38. Odejście od ameryki łatwe nie było, ale całe szczęście u mnie w rodzinie BMW miało swoje ważne miejsce, mój ojcze lubił te auta i kilka sztuk przewinęło się za czasów mojego dzieciństwa. Więc o tym, że akurat e38 a nie w140 czy ls400 zadecydował sentyment i chęć powrotu do marki. Szczególnie, iż niecały rok temu powrotu do tych aut dokonał mój tata kupując bardzo bogatą E39 w wersji exclusive.

    Tak więc, pozbywszy się mojego amerykańskiego pontonu postanowiłem rozglądnąć się za 7ką. Z założeń szukałem egzemplarza w jak najlepszym stanie i z benzynowym silnikiem, dowolnie którym, bardziej zależało mi na stanie auta, gdyż moje ostatnie wozy dały mi trochę popalić.

    Poszukiwania zakończyły się na zakupie przepięknie zachowanego 728, sprowadzonego 1.5 roku temu z Niemiec przez właściciela od którego ja zakupiłem auto. Od nowości auto miało tylko 2 właścicieli, ja jestem 3cim, więc w porównaniu do amerykańskich wozów, które często zmieniają właścicieli taki wynik jest wynikiem świetnym. Auto posiada 226 tyś przebiegu, nigdy nie jeździło na LPG, niewiele jeździło po polskich drogach, posiada przepiękny lakier oxfordgruen a przede wszystkim jest zachowane w fenomenalnym stanie. Zarówno nadwozie jak i wnętrze auta praktycznie nie noszą śladów użytkowania. Na dodatek cała elektronika jest w 100% sprawna, więc z zakupu jestem bardziej niż bardzo zadowolony :)

    Pierwsze wrażenia, bardzo pozytywne, rzeczywiście to auto zasługuje na takie opinie jakie nosi, jest bardzo dopracowane, świetnie wykonane i zrobione na najwyższym standardzie. Pomimo upływu lat bardzo ładnie się starzeje i nic w nim nie zawodzi... (bynajmniej na ten moment)

    Tak więc, jeśli ktoś pokusił się na przeczytanie tego wszystkiego to jeszcze raz witam się serdecznie i liczę, że długo tu zostanę :) Pozdrawiam!

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witamy na forum...
    Z ciekawości zapytam. Czym konkretnie jezdzileś wcześniej ?

    Ps. I pokaż nam to 7er...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    2
    BMW
    BMW 728i
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Nie ogarniam jeszcze zbytnio tematu dodawania fotek na forum, przez link z dysku google nie idzie bo wyskakuje, że zbyt duży plik źródłowy... Także podrzucam fotki w linku, trzeba sobie kliknąć w niego ;) Póki co żadnych ładnych zdjęć nie ma bo mam ją od czwartku z czego od piątku jest słaba pogoda, ale na pewno porobię coś na dniach, ewentualnie nagram jakąś krótką recenzję bo w wolnej chwili prowadzę mały kanalik na YouTube.

    https://photos.app.goo.gl/3tYxo1JAFdfXgAdKA

    Z poprzednich aut to takie auta jak Buick Park Avenue, Chevy Avalanche, Mercury Grand Marquis, czy też popularniejsze jak stare Jeepy, Chrysler 300m, Dodge Durango... No było tego trochę :) Ogólnie lubię często zmieniać wozy ale ostatnio właśnie coraz bardziej miałem ochotę na coś na dłużej, w świetnym stanie, z dostępnym serwisem w polsce, z częściami na miejscu.

Podobne wątki

  1. Przesiadka z e38 na e65
    Przez niestepne w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 19:26
  2. [E65/66] Witam z kolejną siódemką, tym razem przesiadka z E38 750i '97 na E65 730d 2005r. ;-)
    Przez lukasz740 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 06-01-2015, 21:54
  3. [E38] [e39] Witam, to co przesiadka do e38?
    Przez chudini3 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 21:03
  4. przesiadka z e32 750 na e38 750
    Przez TC w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •