Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108

Wątek: ADASIO - F02 Lix

  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post ADASIO - F02 Lix

    Witam wszystkich serdecznie,


    Tych co mnie znają, oraz tych co mnie nie znają, tych co mnie lubią oraz zwłaszcza tych drugich co mnie ... nie lubią :)



    Z przykrością zawiadamiam iż po 9 latach "związku, małżeństwa, flirtu) jak zwał tak zwał z moją e66 nastąpiła zmiana :((
    Moje e66 przez te 9 lat nigdy mnie nie zawiodło, nigdy nie było kapryśne, nigdy nie miało fochów, awarii ani nawet większych usterek,
    niestety nadszedł czas na zmianę i auto znalazło nowy ... garaż :) Oby nowemu właścicielowi dała tyle samo radości co mnie przez te 9 lat :)

    Dobrze wiecie że nigdy nie chciałem F01, że na nią psioczyłem, krytykowałem no i odradzałem.
    I faktycznie zdania dotrzymałem :) bo nie kupiłem F01

    Natomiast jak bym miał już kupować nowsze 7er, miałem kilka prostych (z pozoru) wymagań co do danego egzemplarza:

    po 1 - 750 lub 760 - tylko i wyłącznie te 2 motory jako że ON mnie nie interesuje w ogóle,
    po 2 - long - bezapelacyjnie, ostatecznie, zdecydowanie ,
    po 3 - możliwie najwyższe wyposażenie jakie jest,
    po 4 - x drive - i tym wymogiem skreśliłem 760 jako że w longu i jeszcze w 760 nie było xdrive,
    po 5 - kolor - najlepiej czarny, bo jak 7er to tylko taki kolor, ewentualnie ciemny granat, zieleń, ciemny szary, grafit itd,
    po 6 - auto w stanie jak najbardziej idealnym technicznie, mechanicznie i zbliżone do oryginału bez modów, tjuningów i wszelkiego rodzaju wieśniactwa - bo nie trawię ,
    po 7 - tył dopasiony możliwie jak najlepiej - wiadomo po sexie z tyłu czasem warto coś obejrzeć czy nawet wiadomości zobaczyć :),
    po 8 - auto miało być na miejscu w promieniu max 150 km ode mnie - czasy na wyjazdy po 600 km po auto dawno mam za sobą i zwyczajnie już nie te lata i nie ten rozum by tyle jechać po auto ,
    po 9 - bezwypadkowe,
    po 10 - webasto,

    Ktoś powie, wymagania spoko coś znajdziemy.
    No ale nie tak łatwo, a poza tym miałem w sumie to mam nadal do tych aut zza ich awaryjne motory a jednak ... ale o tym za moment :)


    Ciśnienia nie miałem na zmianę auta, bo jak pisałem wcześniej moje e66 było dla mnie ideałem i wcale nie śpieszno mi było się z nim rozstawać.
    Jednak podczas oglądania czasem allegro, otomoto itd wpadały mi w oko auta które były choćby zbliżone do moich 10 punktów ale zazwyczaj nie było to to lub zwyczajnie nie spełniało nawet połowy warunków. Dlatego podobnie jak @Aldik bez ciśnienia bez spiny i po ciuchu patrzyłem (nawet nie szukałem a rozglądałem się) za czymś ciekawym.

    Były po drodze 740, 750,nawet hybryda no i ostatnio omawiana tu na forum 760li, która była prawie ideałem z moich wymagań - ale ostatecznie po oględzinach kolegi który o nią pytał odpuściłem.

    Zainteresowała mnie jeszcze sprowadzona z US sztuka, bowiem po 9 letnim romansie "amerykanką" nie mam oporów przed autami z zza wielkiej wody, jednak odległość, stan oraz przede wszystkim wyposażenie mocno odbiegały od 10 podstawowych punktów moich wymagań.

    Aż tu pięknego dnia parę dni temu wchodzę na pewien portal i .... JEST mój ideał :)

    750li i do tego w xdrive, nie daleko ode mnie no i spełniający moje 10 punktów w 99% :)

    Jako że była to godzina około 16 więc za telefon i umówiłem się na drugi dzień na oględziny auta itd.
    Po tych oględzinach zapadła decyzja że ją kupuję. Mimo tego że autko ma parę lekkich minusików ale jak najbardziej do ogarnięcia :)

    I takim oto sposobem stałem się posiadaczem F02 w wersji 750Lix z 2012r



    Poniżej kilka zdjęć na szybko autka:














    Poczekajmy na lepszą pogodę, postaram się wtedy porobić zdjęcia środka oraz całego auta.



    Z mankamentów to do zrobienia obdarcie zderzaka i nadkola oraz drzwi bo jest to male niewidoczne ale mnie ... irytuje


    Póki co dziś tyle ode mnie postaram się coś powrzucać potem, auto mam od czwartku tak że dajcie ogarnąć najważniejsze rzeczy i będziemy coś potem działać.
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No cóż..... stało się :) Nic tylko pogratulować Adasio. Obyś był tak zadowolony jak z poprzedniej siódemki .

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Szkoda, że nie widziałeś Adasio mojej miny jak zobaczylem ten post :D No chyba bardziej mnie zaskoczy jak dzisiaj zobacze w losowaniu lotto te same liczy co skresliłem :):)
    GRATULACJE :) Widzę, że w Żorach kupiona ?:) Jak sie jeździ ? Musimy sie w końcu zgadac gdzieś teraz na porównanie :) Chociaż jak sie okaże, że masz fajniejszą to może mnie boleć potem :)
    Jeszcze raz Gratuluje :)

    MIRO !!! Teraz Twoja kolej !

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja raczej sie nie przekonam do tego modelu......chociaż Adasio też był zatwardziałym przeciwnikiem.
    Wisi jeszcze na necie . Mają jeszcze kilka sztuk w Continentalu https://continental.otomoto.pl/?q=f0...ated_at%3Adesc

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Miro Miro oj chłopie - tu nie chodzi o przekonania, po prostu nie masz wyjścia :) W niczym innym nie będzie Ci tak dobrze:)

    ADASIO wnętrze prawie jak moje , w sensie kolorystyka :)
    Powiedz jeszce czy wtryski sprawdziłeś ? Silnik ?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Ale jaja.Gratki i z mojej strony.Wypasik ładny tylko te ciemne tylne szyby kiepskie.Silnik i wtryski orginał ?

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Szyby ciemne to obowiązek. Robią robotę w siódemie.

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Szkoda, że nie widziałeś Adasio mojej miny jak zobaczylem ten post :D No chyba bardziej mnie zaskoczy jak dzisiaj zobacze w losowaniu lotto te same liczy co skresliłem :):)
    GRATULACJE :) Widzę, że w Żorach kupiona ?:) Jak sie jeździ ? Musimy sie w końcu zgadac gdzieś teraz na porównanie :) Chociaż jak sie okaże, że masz fajniejszą to może mnie boleć potem :)
    Jeszcze raz Gratuluje :)
    Trzeba spota "macanego" zrobić :) i obejrzeć ślicznoty :)


    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Powiedz jeszce czy wtryski sprawdziłeś ? Silnik ?
    Coś sprawdzałem ale wiesz to co tam siedzi? do końca nie wiadomo

    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Wypasik ładny tylko te ciemne tylne szyby kiepskie.Silnik i wtryski orginał ?

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    Tak - tu się zgodzę - te szyby to masakra i jeden z większych minusów jak dla mnie tego auta drugie to drewno ale cóż jak się nie ma co się lubi ... itd
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    No Panie, dobra decyzja ! Co ma być to będzie, ciesz się jazdą :)

    Wpadnij na kawke, to pomacam tą amerykanke :)

    Albo podjedz teraz na podzamcze bo ja na koncercie :)
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  10. #10
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    No Panie, dobra decyzja ! Co ma być to będzie, ciesz się jazdą :)

    Wpadnij na kawke, to pomacam tą amerykanke :)

    Albo podjedz teraz na podzamcze bo ja na koncercie :)

    Ogarniemy jakiego spota z Aldikiem pewnie w Zawierciu w najbliższym czasie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. ADASIO-SPESZIAL FOR JU :)
    Przez Toxic_Candy w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-07-2009, 18:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •