Trzeba spota "macanego" zrobić :) i obejrzeć ślicznoty :)
Coś sprawdzałem ale wiesz to co tam siedzi? do końca nie wiadomo
Tak - tu się zgodzę - te szyby to masakra i jeden z większych minusów jak dla mnie tego auta drugie to drewno ale cóż jak się nie ma co się lubi ... itd





