Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
Szkoda, że nie widziałeś Adasio mojej miny jak zobaczylem ten post :D No chyba bardziej mnie zaskoczy jak dzisiaj zobacze w losowaniu lotto te same liczy co skresliłem :):)
GRATULACJE :) Widzę, że w Żorach kupiona ?:) Jak sie jeździ ? Musimy sie w końcu zgadac gdzieś teraz na porównanie :) Chociaż jak sie okaże, że masz fajniejszą to może mnie boleć potem :)
Jeszcze raz Gratuluje :)
Trzeba spota "macanego" zrobić :) i obejrzeć ślicznoty :)


Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
Powiedz jeszce czy wtryski sprawdziłeś ? Silnik ?
Coś sprawdzałem ale wiesz to co tam siedzi? do końca nie wiadomo

Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
Wypasik ładny tylko te ciemne tylne szyby kiepskie.Silnik i wtryski orginał ?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Tak - tu się zgodzę - te szyby to masakra i jeden z większych minusów jak dla mnie tego auta drugie to drewno ale cóż jak się nie ma co się lubi ... itd