Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108

Wątek: ADASIO - F02 Lix

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    I ja gratuluję... Miełgo..

    Ja już myślę nad sprzedażą swojej :p

    Teraz tylko 22" cali za 2 lata zapodasz i malina :D

    Gratki...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #2
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta

    Teraz tylko 22" cali za 2 lata zapodasz i malina :D

    .
    Niech wsiada w auto i zrobię promocję na Breytony. Pól godz i koła na 7er :)
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,425
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    I ja gratuluję... Miełgo..

    Ja już myślę nad sprzedażą swojej :p

    Teraz tylko 22" cali za 2 lata zapodasz i malina :D

    Gratki...
    I jakie plany ? G ?

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    I ja gratuluję... Miełgo..

    Ja już myślę nad sprzedażą swojej :p

    Teraz tylko 22" cali za 2 lata zapodasz i malina :D

    Gratki...
    Lepiej późno niż później :)
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 26-08-2018 o 11:49
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. ADASIO-SPESZIAL FOR JU :)
    Przez Toxic_Candy w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-07-2009, 18:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •