Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

W±tek: Nie prowadzi siÄ™ należycie, problem z DD

  1. #1
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Apr 2018
    Posty
    7
    BMW
    2002 745i
    Sk±d
    Siedlce

    Post Nie prowadzi się należycie, problem z DD

    Witam.
    Pierwszy problem jest taki, ¿e ma ca³kiem irytuj±cy defekt podczas prowadzenia. Zawieszenie jest zdrowe, wymienione co potrzeba (jedynie lekko zgnite tulejki z ty³u - bêd± zrobione nied³ugo przy nastêpnej serii napraw). Na dziurach, a zw³aszcza takich dosyæ ostrych szarpie mi kierownic±, czasami wrêcz wyrywa. Luzu w kierownicy brak. Upomnê siê o to przy kolejnym oddaniu auta do warsztatu, ale sam chcia³bym mieæ jaki¶ trop na przyczynê tego. Co¶ jest na bank nie halo, bo na dziurawej drodze ca³kiem g³o¶no pracuje zawieszenie, s³ychaæ te¿ g³uche pukanie. Czuæ te¿ jak ty³em szarpie po przejechaniu po g³êbszej dziurze, ale s±dzê, ¿e to wina w³a¶nie tych tulejek. Amortyzatory s± ok, w poprzednim tygodniu przeszed³ przegl±d. W trasie buja, przy mocniejszym hamowaniu buja.. Brak s³ów

    Kolejna sprawa jest taka, ¿e mam obciête przewody od stabilizatora... nie jestem w stanie stwierdziæ czy ju¿ kupi³em z takim drutem czy to który¶ z mechaników tak post±pi³. Nigdy nikt do tej pory nie zwróci³ mi jakiejkolwiek uwagi odno¶nie stabilizatora. Dok±d prowadz± te przewody? W pierwszej kolejno¶ci chcê sprawdziæ czy pozosta³a druga czê¶æ tych kabli. Jak jest mo¿liwo¶æ to je wymieniê i jak oka¿e siê, ¿e co¶ szwankuje, bêdzie te¿ i DD naprawiany, bo nawet zwyk³e mondeo prowadzi siê lepiej i przyjemniej ni¿ te bmw... I o dziwo nie wali ¿adnymi b³êdami odno¶nie DD.

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Bo pewnie DD wykodowane jest. Buja na boki bo nie masz stabilizatorów. Takie odpiête stabilizatory DD nie daj± ¿adnego oporu. Wyrywanie kierownicy to jakby ma³o p³ynu we wspomaganiu.

Podobne w±tki

  1. [zawieszenie] Luz w kierownicy, ¼le siê prowadzi
    Przez Vide Cul Fide w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 09-06-2015, 20:31
  2. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-12-2014, 22:42
  3. [audio/video] Logic 7 - problem z gosnikiem/glosnikami - dziwny problem...
    Przez baran13 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 23:25
  4. problem- auto ¼le sie prowadzi w koleinach
    Przez blitz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-11-2012, 10:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •