Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: E32 750i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar alkoholic
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    204
    BMW
    Kompot 318ti
    Skąd
    Bielsko-Biała

    Post E32 750i

    Witam.
    Dawno mnie tu nie było mam takie pytanko widział ktoś może oglądał? Jutro mam zamiar jechać ją oglądać cena mnie trochę przeraża, ale sprzedający zapewnia że nie ma rdzy, dziur itp i mechaniczne chodzi bdb.
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...olx#xtor=SEC-8

  2. #2
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    zostaw to auto, przy tym przebiegu będzie cała góra wytarta, włącznie z wałkami rozrządu. Góra w tych silnikach jest delikatna, a jak ktoś wrzucił tam gaz to się nie pierdzielił, tylko jeździł.

    chyba, że chodzi o budę I odbudowę, to głowice oczywiście można zrobić od zera albo wsadzić inny silnik

    silnik zresztą wygląda jakby nikt tam dawno nie zaglądał, a to są stare auta I trzeba je naprawiać
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 20-08-2018 o 11:18
    pozdrawiam Bartek

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar alkoholic
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    204
    BMW
    Kompot 318ti
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Myślę że silnik najmniejszy problem bo idzie naprawić tylko właśnie chodzi o budę. a 750tek coraz mniej :/

  4. #4
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    No cóż skoro to taka złota inwestycja to czemu sprzedajacy nie zosatwi jej sobie? A te 330 KM to skąd niby sie wzięło?
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar alkoholic
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    204
    BMW
    Kompot 318ti
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Cytat Zamieszczone przez avecezarave Zobacz posta
    No cóż skoro to taka złota inwestycja to czemu sprzedajacy nie zosatwi jej sobie? A te 330 KM to skąd niby sie wzięło?
    W sumie racja:p Jadę jutro po prostu w tamte strony to pomyślałem, że zobaczę co to jest. A przyszło mi do głowy czy może ktoś oglądał z forum to bym się specjalnie nie fatygował.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    447
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8

    Post

    Cytat Zamieszczone przez alkoholic Zobacz posta
    W sumie racja:p Jadę jutro po prostu w tamte strony to pomyślałem, że zobaczę co to jest. A przyszło mi do głowy czy może ktoś oglądał z forum to bym się specjalnie nie fatygował.
    ogladalem te auto rok temu ,bo stalo 2km obok mojej starej siedziby. auto kiedys bylo tj z chyba z 5lat temu albo dluzej w super stanie . Było to auto które zarekwirowano na poczet grzywien wraz z innymi bmw . Auto było we flocie firmy paliowej , głośna sprawa w gazetach było że mafia paliwowa itp itd. potem poszlo na licytacje skarbówki ,stał długo na parkingu , klapa tył musiała być chyba otwarta z rok i tam woda się lała. Pas tylni od wewnątrz był pognity, podłoga z tego co widziałem ok. Fura była sciagana z Hiszpanii nie z niemiec jak pisze w ogłoszeniu. Wnetrze słabe wyjarane dziury od fajek wszędzie. Silnik falował na zimny ciepłym ,gaz na 1 parowniku ;-) ,ciezko odpalał, ecu tylko trzymał te auto na chodzie, totalnie rozregulowane cos było , nie znam sie na v12 na tyle by wiecej powiedzieć. Do wziecia było za 10, potem zszedł na 7tys, koles odkupił je od kogoś i mowił że do do DUZEJ negocjacji czytaj kupil je za grosze. . Stało cos z 8mc i poszło do zawiercia gdzie wisi już chyba z 5mcy jak nie dłuzej . Klima na r12 chyba na koncówce gazu . Nie jechałem nim , miałem z gosciem układ że miał wpaśc po pare czesci do niej.Wg mnie nie było bite.bylo proste . Może warte odbudowy ,nie wiem w jakiej kondycji jest teraz. Kolega tequila jest obok może obejrzy. Ogolnie gosc co to kupił chciał się tego pozbyc szybko i zarobic. Na grupie fb e32 , ktos to oglądał i nie dał dobrej oceny jak juz stało w komisie .

    a podsufitka wisiałą, panel klimy cos tam nie smigało, fotel jakis miał szew chyba urwany, dość zmeczony był,stare opony,jak na v12 dość goły. Fotel manual grzane. Jak jezdził we flocie było wszystko w elektryce , tamta firma nie oszczędzałą gdyż u nich w portier czy pani gospodyni zarabiała po 5000tys na rękę.
    Ostatnio edytowane przez mike333 ; 24-08-2018 o 01:08

  7. #7
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    to faktycznie, nic tylko jechać I brać
    pozdrawiam Bartek

Podobne wątki

  1. bmw 750i e38
    Przez wrx w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2016, 13:31
  2. [E32] 750i e32
    Przez capoZe32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-11-2013, 14:49
  3. [E65/66] E66 750i
    Przez prokennycool w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 19:04
  4. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 12:41
  5. Tarcze i klocki hamulcowe z E32 750i do E38 750i
    Przez deim-s w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 19:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •