Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Poprawny numer osłonki nad czytnikiem nawigacji

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku

    Post Poprawny numer osłonki nad czytnikiem nawigacji

    Cześć wszystkim.

    Miałem standardowy problem cieknącego siłownika klapy hydraulicznej, który to zalał mi czytnik nawigacji. Wymieniłem go na kolejny. Oczywiście koszt nie mały gdyż dodając olej, siłownik z prawej strony oraz drugi czytnik nawigacji przy okazji już nav3 to koszt rzędu 1400zł. Wszystko złożone w styczniu. Teraz mamy sierpień. Wsiadam do samochodu brak reakcji na idrive. Zaglądam do bagażnika i kolejna navi zalana.....
    Moje pierwsze pytanie. Teraz wiem, że po lifcie były osłonki nad czytnik które zapobiegały dostawaniu się oleju z siłownika do elektroniki znajdującej się w bagażniku po lewej stronie. Czy ktoś może mi potwierdzić, że część o numerze: 51717124576 to jest to o czym myślę, ewentualnie podać mi poprawny numer?
    Drugie pytanie: Dosyć często otwieram bagażnik czasami nawet 10 razy dziennie. Czy to może mieć wpływ na żywotność w.w. siłownika czy też dopadła mnie zwyczajna złośliwość losu :)

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,239
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Wraz z siłownikiem hydraulicznym wymieniłeś też sprężyny gazowe?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku
    Oczywiście, tak jak wyżej napisałem. Wiem, że w wersji bez hydraulicznej klapy były inne.
    Mam teraz do sprawdzenia e66 przed liftem z oryginalną klapą hydrauliczną i tam występuje osłonka o numerze 5171 7115 225. Niestety cały czas mam w głowie inną e65, którą sprawdzałem wcześniej i tam ta osłonka była inna większa przypominała bardziej część o numerze: 51717124576. Teraz mam dylemat i nie wiem którą zamówić.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 10-08-2018 o 07:47

Podobne wątki

  1. [navi] Problem z czytnikiem mk3.
    Przez LEju_THC w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2016, 10:49
  2. [elektryka] Numer przekaźnika ABS od BMW
    Przez michaelp492 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 14:44
  3. ale numer
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 21:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •