Ostatnio jak coś robiłem przy aucie i odpiąłem przepływkę, to potem jak zapomniałem wtyczkę wpiąć, to wpłaśnie nierówno mocno pracowała i się dławiła, aż w końcu zgasła. Także to może być pierwszy objaw. Świece i kopułka oraz przewody również jak najbardziej do sprawdzenia.