Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Bmw F01 active Hybrid

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Mam od tygodnia RX450h i powiem Wam, że im dłużej tym jeżdżę tym więcej daje mi frajdy. Nawet nie wiedziałem, że zabawa w odzyskiwanie energii może dawać tyle radochy. A efekty są na prawdę wymierne. W mieście ponad dwutonowy suv spali 8,5 litra benzyny! Przy czym w Lexie można jechać na samym elektryku. Dla mnie bomba jako dupowóz.
    Eeee no to gratulacje. Wrzuć jakie foty tego wehikułu . TT jeszcze masz ?

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Hybrydy to jest dobra faza na mieście, wczoraj CH-R zrobiłem 100km i zalałem za dwie dychy :) jako taki typowy pizgacz do pracy (na trasy się to nie nadaje) to złoto.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą

    Post

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Eeee no to gratulacje. Wrzuć jakie foty tego wehikułu . TT jeszcze masz ?



    Audi mam nadal.

    https://www.youtube.com/watch?v=iibf_LhXg8c
    Ostatnio edytowane przez Tommo ; 06-09-2018 o 21:56

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Wygląda na zadbany i znając Ciebie Tommo pewnie taki jest. Zawsze jak takiego Lexusa widzę na drodze to wzbudza we mnie jakieś pozytywne emocje. Nie wiem dlaczego.....Hmmm Chyba mi się podoba :)
    Na zywo dużo ładniej wygląda niż na fotach . Nie fotogeniczny jest po prostu :)
    Ten Twój to z którego rocznika jest ?

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Nie wiem dlaczego ale niezależnie czy to samochód czy motocykl japońskiej marki, mam taki spokój i komfort poczucia pełnego zaufania do maszyny. Jej dopracowania w każdym calu, długiej i bezawaryjnej eksploatacji, poczucia że obcuje z pojazdem wręcz niezniszczalnym. Bardzo sobie to cenie a Lexus dodatkowo oferuje fenomenalny komfort jazdy wg. mnie o poziom wyższy od konkurencji.

    @miro rok 2011 ale stan gabinetowy. Wygląd jest kontrowersyjny, mi się podoba.

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta

    @miro rok 2011 ale stan gabinetowy. Wygląd jest kontrowersyjny, mi się podoba.
    Też mi się podoba.

  7. #47
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Kumpel z roboty kupił Infiniti M35h. Poziom wykończenia jak w Lexusie, czyli Japoniec wykonany jak należy.

    Ogólnie jeśli jednak chodzi o japońskie auta, to niestety Hondy, Toyoty, a tym bardziej Suzuki... no nie mogę zdzierżyć tandety wnętrza...

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań

    Post

    To jak jest rozwiązane zasilnie elektryczne auta ? Dwa aku czy jak ? Jeden normalny drugi wysokonapięciowy ?

  9. #49
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    13
    BMW
    X5
    Skąd
    Warszawa
    Witam, jestem posiadaczem od kilku miesięcy i3 ale z REX czyli z silniczkiem spalinowym jako agregat prądotwórczy. Żonie dałem do jazdy przy domu X5 E70 4.0D a a jako że mam do pracy w Wawie w jedną stronę 20 km to jeżdżę i3. Jako drugi samochód MEGA, same superlatywy. W zimie na śniegu słabo ale to samochód miejski. Naprawdę polecam jak ktoś się zastanawia. Jak żona bierze mój bo jadę w trasę to mówi że wolała by nim jeździć niż X5. Ma kopa w każdym momencie. Zawraca w miejscu. Przejechałem nim już kilka tysięcy kilometrów a spaliłem 6 litrów paliwa. Ładuję trochę u siebie w garażu, jak jestem na zakupach w Lidlu to mam szybkie ładowanie za darmo, w pracy w garażu. Przesiadłem się z X5 ze względu na oszczędności na paliwie i wygodę w jeździe :) Zawsze jak przechodziłem obok i3 jak byłem w serwisie to się uśmiechałem pod nosem kto takie gó...no kupuje. Ale jak mi dali na dwa dni do testów, po miesiącu jeździłem już swoją i3. Gwarancja na baterie 8 lat lub 100kkm. Jak go kupiłem miał 24 tyś przejechane i jest z 2014 roku. Tak że nie obawiam się o baterie. Polecam.
    Ale mam do was pytanie w innym linku, zerknijcie i napiszcie swoją opinię.

    https://7er.pl/showthread.php/54217-...um-BMW-F01-F02

  10. #50
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez tomaug Zobacz posta
    Witam, jestem posiadaczem od kilku miesięcy i3 ale z REX czyli z silniczkiem spalinowym jako agregat prądotwórczy. Żonie dałem do jazdy przy domu X5 E70 4.0D a a jako że mam do pracy w Wawie w jedną stronę 20 km to jeżdżę i3. Jako drugi samochód MEGA, same superlatywy. W zimie na śniegu słabo ale to samochód miejski. Naprawdę polecam jak ktoś się zastanawia. Jak żona bierze mój bo jadę w trasę to mówi że wolała by nim jeździć niż X5. Ma kopa w każdym momencie. Zawraca w miejscu. Przejechałem nim już kilka tysięcy kilometrów a spaliłem 6 litrów paliwa. Ładuję trochę u siebie w garażu, jak jestem na zakupach w Lidlu to mam szybkie ładowanie za darmo, w pracy w garażu. Przesiadłem się z X5 ze względu na oszczędności na paliwie i wygodę w jeździe :) Zawsze jak przechodziłem obok i3 jak byłem w serwisie to się uśmiechałem pod nosem kto takie gó...no kupuje. Ale jak mi dali na dwa dni do testów, po miesiącu jeździłem już swoją i3. Gwarancja na baterie 8 lat lub 100kkm. Jak go kupiłem miał 24 tyś przejechane i jest z 2014 roku. Tak że nie obawiam się o baterie. Polecam.
    Ale mam do was pytanie w innym linku, zerknijcie i napiszcie swoją opinię.

    https://7er.pl/showthread.php/54217-...um-BMW-F01-F02
    Tez dostałem i3 na dwa dni i też zmieniłem zdanie :) Super samochód !

Podobne wątki

  1. [ elektronika] Active Cruise Control w e38
    Przez ariusz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-10-2019, 22:31
  2. [zawieszenie] BMW 7 Series E65 vs E38 - Dynamic Drive Active Suspension & Comfort Parking Brake
    Przez marcin8181 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-03-2018, 18:25
  3. [wnętrze] Active Seat
    Przez .raven w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2017, 13:14
  4. [zawieszenie] S2VHA Integral active steering / Tylna oś skrętna - Opinie
    Przez damned1 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-08-2016, 09:15
  5. Projekt w Active HDL
    Przez GajowyGugala w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-11-2014, 10:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •