Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Bmw F01 active Hybrid

  1. #11
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Adasio w co Ty się chcesz wpakować ? Jak chcesz hybrydę to sobie Toyotę kup ........no chyba ,że kłopotów szukasz to jak najbardziej tak jak w temacie .

    albo lexusa LS600 hybrid I mieć w nosie problem z silnikiem :)
    pozdrawiam Bartek

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    albo lexusa LS600 hybrid I mieć w nosie problem z silnikiem :)
    No no , o, o, o, O to właśnie miałem na myśli :)

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Tak samo kupisz tą hybrydę jak felgi do e66... od 5lat za 5tys nie mozesz kupić hahhahah

    Zejdź na ziemię człowieku i nie błaznuj, twoje bzdury nikogo nie ruszają ...
    Adasio ma jak ja. Ja tez od lat szukałem f i w końcu kupiłem ;) Teraz i On kupi ;)
    Forum jest do dyskusji to rozważania za i przeciw, do porad, do rozwiązywania problemów a nie do wyliczania co kto i jak.

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Spoko, niech kupuje :-) przeciez to nie majątek i nie trzeba wygrać w lotka zeby kupić f01 wiec kto komu broni ;-)
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 07-07-2018 o 14:01

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Adasio jak juz mówiłem przez telefon, fajne auto, lepiej się jeździ i w ogóle, ale nie warto tej kasy :) Jak masz sprawne e65 to jeździj nim dalej :) Uwierz, że czasami mam myśli aby sprzedać f i zostawić E :) Nie jest to aż taki przeskok jak powinien moim zdaniem. Przesiadając sie z E32 na E38 to był mega kosmos, tak samo z E38 na E65 - czułem sie jak w innym świecie. A tu mm no cóż, jest lepiej ale nie aż tak. Różnica taka że kiedyś wystarczylo hmm 20 tys na zmiane a teraz 60-70.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Adasio jak juz mówiłem przez telefon, fajne auto, lepiej się jeździ i w ogóle, ale nie warto tej kasy :) Jak masz sprawne e65 to jeździj nim dalej :) Uwierz, że czasami mam myśli aby sprzedać f i zostawić E :) Nie jest to aż taki przeskok jak powinien moim zdaniem. Przesiadając sie z E32 na E38 to był mega kosmos, tak samo z E38 na E65 - czułem sie jak w innym świecie. A tu mm no cóż, jest lepiej ale nie aż tak. Różnica taka że kiedyś wystarczylo hmm 20 tys na zmiane a teraz 60-70.
    Szacun Janku. Takiej szczerej wypowiedzi oczekiwałem. Jak widać nie wszyscy jednak wyżej srają niż dupe noszą.
    Ostatnio edytowane przez miro ; 31-07-2018 o 22:40

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    136
    BMW
    Alpina b12
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Adasio jak juz mówiłem przez telefon, fajne auto, lepiej się jeździ i w ogóle, ale nie warto tej kasy :) Jak masz sprawne e65 to jeździj nim dalej :) Uwierz, że czasami mam myśli aby sprzedać f i zostawić E :) Nie jest to aż taki przeskok jak powinien moim zdaniem. Przesiadając sie z E32 na E38 to był mega kosmos, tak samo z E38 na E65 - czułem sie jak w innym świecie. A tu mm no cóż, jest lepiej ale nie aż tak. Różnica taka że kiedyś wystarczylo hmm 20 tys na zmiane a teraz 60-70.
    +1 miałem takie samo wrażenie po zmianie f10 na g30. Efekt był taki że po dwóch miesiącach pozbyłem sie g30 i nabyłem f15 :) jakos ta technologia bardziej mi pasuje.

    Pozdrawiam,
    Michał

  8. #18
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Ciężko porównywać 5er do X5. Nie jeździłem F10, ale jeżdziłem G30 530e i X5 40d. X czuć, że to duże auto i się fajnie wysoko siedzi, ale G30 też dawało radę. Miało kopa dzięki silnikowi elektrycznemu. Ostatnio jeździłem nowym X4 20d i pomimo, że poprawne auto, to jakoś tak bez emocji.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    [QUOTE=damned1;571657]Ciężko porównywać 5er do X5. Nie jeździłem F10, ale jeżdziłem G30 530e i X5 40d. X czuć, że to duże auto i się fajnie wysoko siedzi, ale G30 też dawało radę. Miało kopa dzięki silnikowi elektrycznemu. Ostatnio jeździłem nowym X4 20d i pomimo, że poprawne auto, to jakoś tak bez emocji.[/QUOTE
    Też jeździłem nową 5 i 7 super auta, chciałby, brałbym. Ale czy ja juz nie jestem na takim etapie, ze kręcić będzie mnie tylko nowe ? Wolne od warsztatów i pachnące nowością :) hmm !? :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    136
    BMW
    Alpina b12
    Skąd
    Warszawa
    [QUOTE=Aldik;571658]
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Ciężko porównywać 5er do X5. Nie jeździłem F10, ale jeżdziłem G30 530e i X5 40d. X czuć, że to duże auto i się fajnie wysoko siedzi, ale G30 też dawało radę. Miało kopa dzięki silnikowi elektrycznemu. Ostatnio jeździłem nowym X4 20d i pomimo, że poprawne auto, to jakoś tak bez emocji.[/QUOTE
    Też jeździłem nową 5 i 7 super auta, chciałby, brałbym. Ale czy ja juz nie jestem na takim etapie, ze kręcić będzie mnie tylko nowe ? Wolne od warsztatów i pachnące nowością :) hmm !? :)
    Wiem, że to nie te same samochody ale chodzi raczej o rozwiązania techniczne. X5 I F10 mają bardzo duzo wspólnego. G30 fajne ale drażniły mnie małe rzeczy których brakowało jak np. Lusterka fotochromatyczne po obu stronach (Tak w g30 nie ma) jak dodatkowa regulacja temperatury powietrza przy kartkach itp. Nie wspomnę już o innowacyjnym rozwiązaniu pod tytułem obsługa gestów, które przy mojej dość mocnej gestykulacji podczas rozmów telefonicznych potrafiło rozłączyc rozmowę lub ją wyciszyć (wyłączyłem po 2 dniach). Generalnie nauczyłem sie, że nie wszystko co nowe jest fajne.
    X5 petarda ! Pod każdym względem: silnik, wygoda, osiągi, komfort podróżowania.
    Przepraszam za ot, ale musiałem dodać swoje dwa słowa.

    Edit:
    Nie wspomne nawet, że jak wsiadłem do e38 i poczułem ten dziwny ale fajny zapach to przypomniałem sobie co to jest prawdziwy samochód :)
    Pozdrawiam,
    Michał
    Ostatnio edytowane przez michal.nowak1 ; 31-07-2018 o 21:57

Podobne wątki

  1. [ elektronika] Active Cruise Control w e38
    Przez ariusz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-10-2019, 22:31
  2. [zawieszenie] BMW 7 Series E65 vs E38 - Dynamic Drive Active Suspension & Comfort Parking Brake
    Przez marcin8181 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-03-2018, 18:25
  3. [wnętrze] Active Seat
    Przez .raven w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2017, 13:14
  4. [zawieszenie] S2VHA Integral active steering / Tylna oś skrętna - Opinie
    Przez damned1 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-08-2016, 09:15
  5. Projekt w Active HDL
    Przez GajowyGugala w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-11-2014, 10:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •