Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dobry specjalista od elektroniki we Wroclawiu potrzebny - pomocy.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Bartek01
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    3
    BMW
    730i
    Skąd
    Wołów

    Dobry specjalista od elektroniki we Wroclawiu potrzebny - pomocy.

    Witam....
    Potrzebny naprwde dobry specjalista od elektroniki...
    Moje E38 730 V8 94 rok - nie chce jechac. Wszystkie mozliwosci zostaly sprawdzone... Cisnienia, wyeliminowane inne bledy, wymieniona lambda ktora robila zwarcie.
    Auto jedzie jak by mialo zapieta kotwice z tylu. Wyglada na sterownik. Byl juz w kilku miejscach nikt nie potrafi sobie z tym problemem poradzic...
    Pokeccie kogos we Wroclawiu lub okolicach bo już mi rece opadaja... Moja 7merka stoi 4 miesiace...



    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Spróbuj 661 115 488. Facet pod Wrocławiem, Pietrzykowice. Z elektroniki robiłem u niego pierdołę ale podobno jest dobry. Zadzwoń i dopytaj. Ciężko się dodzwonić więc się nie zniechęcaj od razu.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Masz podświetlone wszystkie biegi na liczniku (tryb awaryjny skrzyni) ???
    Przepływomierz odpinałeś ???

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    115
    BMW
    E 38 750 iL
    Skąd
    Strzegom
    Dla potomnych , rozmawiałem z polecanym elektronikiem i jak usłyszał , że chodzi o e38 to stwierdził , że nie robi takich starych aut..

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    180
    BMW
    7 series E38 750 iL 1995r.
    Skąd
    UK Felixstowe

    Post

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Dla potomnych , rozmawiałem z polecanym elektronikiem i jak usłyszał , że chodzi o e38 to stwierdził , że nie robi takich starych aut..
    To warto takiego polecanego "specjalistę" szerokim łukiem omijać. Jeśli serwis bmw do tej pory robi takie auta programuje sterowniki komputery kluczyki to nie jest to żaden problem dla kogoś kto ma odpowiednie narzędzia i wiedzę. Kupuje ktoś interfejs diagnostyczny odbII na usb i już nie jest w stanie nic zrobić bo się nie chce połączyć z autem. Śmiech na sali.

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Kriss88 Zobacz posta
    To warto takiego polecanego "specjalistę" szerokim łukiem omijać. Jeśli serwis bmw do tej pory robi takie auta programuje sterowniki komputery kluczyki to nie jest to żaden problem dla kogoś kto ma odpowiednie narzędzia i wiedzę. Kupuje ktoś interfejs diagnostyczny odbII na usb i już nie jest w stanie nic zrobić bo się nie chce połączyć z autem. Śmiech na sali.
    Wygodniej naprawia się E60 czy F01, niż E38. Wiem to z praktyki, mimo to, nie odrzucam nawet E34/E32.


    Skoro nie chce Tobie nikt pomóc, to może wypunktuj po kolei co zostało już wykonane
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #7
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Bartek01 Zobacz posta
    Witam....
    Potrzebny naprwde dobry specjalista od elektroniki...
    Moje E38 730 V8 94 rok - nie chce jechac. Wszystkie mozliwosci zostaly sprawdzone... Cisnienia, wyeliminowane inne bledy, wymieniona lambda ktora robila zwarcie.
    Auto jedzie jak by mialo zapieta kotwice z tylu. Wyglada na sterownik. Byl juz w kilku miejscach nikt nie potrafi sobie z tym problemem poradzic...
    Pokeccie kogos we Wroclawiu lub okolicach bo już mi rece opadaja... Moja 7merka stoi 4 miesiace...
    Auto stoi 4 mies, zdiagnozowales ze to sterownik to dlaczego dalej sie czaisz i po prostu nie kupiles drugiego sprawnego??
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-11-2012, 20:58
  2. ktoś z mazur potrzebny do pomocy przy montazu ringów
    Przez tomek_mazury w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 06:43
  3. Potrzebny dobry pomysł na zderzak!
    Przez phdream w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-07-2008, 22:41
  4. [mechanika] Pomocy!! Potrzebny dyfer dom e38 silnik 4,0diese
    Przez motocross125 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-04-2008, 16:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •