Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Witam wszystkich:)

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Wieluń
    u siebie w chacie. Zamówiłem potrzebne środki oraz farbę dobraną pod odpowiedni kolor. Mam tu jeszcze zdjęcie fotela kierowcy z przed renowacji, ale nie wiem czy będzie to aż tak widoczne:

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Cytat Zamieszczone przez Sawyer1 Zobacz posta
    u siebie w chacie. Zamówiłem potrzebne środki oraz farbę dobraną pod odpowiedni kolor. Mam tu jeszcze zdjęcie fotela kierowcy z przed renowacji, ale nie wiem czy będzie to aż tak widoczne:
    Colour...k?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Wieluń
    no chyba tak, a co niedobra?

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Bardzo dobra. Podawałeś nr koloru?
    Malowanie gąbką z zestawu?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Wieluń
    wysłałem im kawałek skóry wycięty spod spodu fotela, a nakładałem faktycznie gąbką. Tak wklepywałem

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Kup sobie jeszcze boczki plastikowe bo widzę że masz popękane farba na brzegach schodzi.
    Majątku nie kosztują a jak otwierasz auto to nie rażą w oczy.
    Niektórzy malują ale wygląda to ci...to.


    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Wieluń
    boczki siedzeń to przełożę ze swoich starych bo są w bardzo dobrym stanie, ale dzięki za podpowiedzi

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Wieluń

    Post

    w końcu znalazłem trochę czasu i mogę wreszcie się podzielić co zostało w aucie zrobione. A więc tak zaczynając od początku:
    1. wymiana górnych cześci boków w tylnych drzwiach oraz dołożenie rolet. Poniżej zdjęcie boczków które kupiłem na tym forum, odcieliśmy tylko górną część ( tą czarną ) i założyliśmy na te które są w aucie




    Dzięki wymianie tych górnych krawędzi nie było już konieczne przerabianie całych boków, chociaż przyznam że poradnik EVANA z forum też się bardzo przydał, pozdrawiam. Założenie rolet to już łatwizna, wszystko ładnie się prezentuje i spisuje:



    2. dołożenie tylnej Rolety. Niestety sterowanie roletą trzeba było zrobić w inny sposób niż poprzez panel przy radiu, dlatego mój znajomy dołożył guziczek z tyłu obok światełka przy zagłówku ( zaznaczone ):

    Całość myśle że przedstawia się bardzo dobrze. Tak w ogóle kupić tylną polkę roletą w szarym kolorze z wyciętym miejscem na światło stopu nie było łatwo

    3. założenie kamery cofania. Tu sprawa chyba prosta, w necie sporo poradników co do czego ma być podłączone. Kamerka ładnie załącza się po wrzuceniu biegu wstecznego:


    4. z drobnostek ostatnio dodałem napis oraz w podłokietniku zmieniony zwykły schowek na taki na kasety magnetofonowe z kieszonkami, ale tego zdjęcia zapomniałem wrzucić


    No i narazie to by było na tyle. W przyszłym roku planuję odnowić trochę zderzaki, lusterka, aktywować czujniki parkowania, drobna kosmetyka. Może przywrócę webasto.

    W tym tygodniu odebrałem pakiet chrom w całkiem niezłym stanie. jedna rączka przy podsufitce jest trochę nadpęknięta, ale to nic. A tak w ogóle to może wiecie czy da się to jakoś uzupełnić. Chodzi o to że w jednym miejscu wykruszył się kawałek tego drewna. Al całość prezentuje się okazale:). Jak zrobi się cieplej to montujemy
    Ostatnio edytowane przez Sawyer1 ; 16-01-2019 o 12:10 Powód: 1

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Wieluń
    jedna z tych rączek przy podsufitce jest trochę nadpęknięta i brakuje trochę tej masy drzewnej czy jak to nazwać

    Jest tak możliwość żeby to jakoś uzupełnić ( to drewno )czy po prostu trzeba by mieś inną?

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    To odprysk który powoduje widoczny ubytek, to lakier bezbarwny. Drewno lakierowane na wysoki połysk, stąd warstwa lakieru jest bardzo gruba i przy odprysku tak wygląda

    Aby to naprawić, trzeba oszlifować do zera i dać komuś kto polakieruje to ponownie w ten sam sposób.

Podobne wątki

  1. [E32] Witam wszystkich
    Przez tomalE34 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-08-2014, 17:42
  2. [E38] Witam wszystkich :)
    Przez MadryT w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 29-07-2012, 15:40
  3. E65 Witam wszystkich
    Przez wern w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 18:33
  4. [e32] Witam wszystkich
    Przez eman w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 03-02-2010, 20:26
  5. [e32] Witam wszystkich.
    Przez szops w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 13:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •