Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: [ E38 Amortyzatory przednie] Dobre za rozsądną cenę.

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    58
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Ruda Śląska
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Jeśli chcesz dobre amory to 7er w cenie nie bąlącej portfela, to polecam KAYABA.
    Japońskie, dobre do siódemki na polskich drogach, a kosztują ok. 300pln/szt.
    No nie do końca, bo właśnie te amorki z KAYABA kosztują nie 300 zł / sztuka tylko 490 zł / sztuka... mała różnica :)

    A te używki to było by idealne rozwiązanie na 2 - 3 miesiące, aż w końcu stanę na nogi (finansowo)...

    Jeśli ktoś posiada taką wiedzę, to proszę o info czy te używki z mojego pierwszego posta podejdą do mojej 7er

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    a nie mozesz sie wstrzymac na 2-3 miesiace? przede mna podobne zadanie - wymiana amorow ale uzywek za chiny bym nie wstawil :)

    ps. co uwazacie o takim polaczeniu - przod SACHS a tyl b4? bo mam ciut za duzy profil gumy i obciera na nierownosciach kiedy osoby siedza z tylu.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    58
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Ruda Śląska
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    a nie mozesz sie wstrzymac na 2-3 miesiace? przede mna podobne zadanie - wymiana amorow ale uzywek za chiny bym nie wstawil :)
    Nie mogę się wstrzymać bo za tydzień przegląd :(

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez DanielNoV
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Jeśli chcesz dobre amory to 7er w cenie nie bąlącej portfela, to polecam KAYABA.
    Japońskie, dobre do siódemki na polskich drogach, a kosztują ok. 300pln/szt.
    No nie do końca, bo właśnie te amorki z KAYABA kosztują nie 300 zł / sztuka tylko 490 zł / sztuka... mała różnica :)
    No cóż - mój błąd - ogólnie do 7er są różne amory i w różnych cenach, widocznie źle spojrzałem

    Cytat Zamieszczone przez DanielNoV

    Nie mogę się wstrzymać bo za tydzień przegląd :(
    Ale (potwierdzone u diagnosty - z moim zdziwieniem bo chciałem na badaniach sprawdzić amory w tamtym punkcie) sprawdzanie skuteczności amortyzatorów na bad. techn. nie jest obowiązkowe, wiele punktów diagnostycznych tego nie przeprowadza.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #15
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    poza tym na niższym ciśnieniu w oponach amortyzatory wychodzą bardzo ładnie ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    poza tym na niższym ciśnieniu w oponach amortyzatory wychodzą bardzo ładnie ;)
    + do tego jeszcze auto z pustym bakiem = (w efekcie) wynik bardzo ładny.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #17
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    poza tym na niższym ciśnieniu w oponach amortyzatory wychodzą bardzo ładnie ;)
    Wiktor! Jak diagnosta jest sumienny to najpierw sprawdzi cisnienie w oponach, a potem amorki ;) Tak jak robi to mój kolega.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    U mnie jest taki że by się obraził jak by się pobrudził :D

    Może to jest zabawne ale koleś nie jest zabawny wręcz jest niezwykłym debil.em i póki nie znajdzie się na rynku pracy inny diagnosta szef nie może go wywalić :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Hmm, z tego co wiem to badanie amorów nie jest obowiązkowe, ostatnio robiłem przegląd u siebie i nie zbadał mi amorów, a jak zapytałem to powiedział dopłata za każdą oś 50 zł. :D
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Hmm, z tego co wiem to badanie amorów nie jest obowiązkowe, ostatnio robiłem przegląd u siebie i nie zbadał mi amorów, a jak zapytałem to powiedział dopłata za każdą oś 50 zł. :D
    No nie jest obowiązkowe - co już wyżej pisałem.
    Znam osobiście "nadgorliwe" punkty diagnostyczne, że ci auto tak nawywraca, że szczęka opada.
    Ale amory są obowiązkowe przy rozszerzonych badaniach (auto po wypadku, sprowadzone, ect.)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •