Witam. Mam problem z moją E38. 1995 rok, silnik 4,4 benzynka. Zaczął się problem z odpalaniem auta. Któregoś razu autko odpaliłem, pochodziło na benzynie około 2-3 minuty , zaświeciła się kontrolka ABS i motor zgasł, po wyłączeniu zapłonu, włączaniu ponownie kontrolka ABS świeci, na liczniku nie wyświetla na jakim biegu jest ustawiony automat, auto nie odpala. Akumulator odpiąlem, podłączyłem pod prostownik, w ten czas założyłem drugi ale ABS świecił nadal i BMW nie odpala. Auto postało jeden dzień, podchodzę do niego, kontrolka się nie świeci. autko normalnie odpala. Na benzynie tak jak wspomniałem po 2-3 minutach i na nowo zapala się kontrolka ABS i nie pokazuje który bieg. Po jakimś czasie jak postoi nie ruszana to załapie. Na gaz gdy przełączyłem można powiedzieć że pojeździłem z 15 minut, zgasiłem, zapaliłem normalnie. Teraz niestety, ABS zaświecił na stałe, biegów nie pokazuje, auto nie odpala. Problem jest też taki że próbowałem podłączyć pod komputer, niestety w ogóle nie ma połączenia, łączy mi tylko z immo i nie ma żadnych błędów. Miał ktoś kiedyś taki problem lub wie co to może być?