Hej,a wiesz moze na jakiej ulicy go znajdę? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Zamieszczone przez BMW DZG Hej,a wiesz moze na jakiej ulicy go znajdę? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Wpisz w Google "BMW garage Zgorzelec" i znajdziesz ;)
Zasady na forum