Na stronie 12 tego tematu robiłem podsumowanie możliwych przyczyn nierównej pracy, które można wdrożyć i w dalszym ciągu ponieść porażkę:
http://7er.pl/showthread.php/6555-si...ighlight=hilfe

Wrzuć screeny z INPY.

Powodzenia;)