Witam jestem Wojtek z człuchowa mam nowy nabytek bmw e38 4.4 prawie na fulu oprócz navi kupiłem ja z gazem BRC przy kupnie było wszytko ok silnik nie kulał i nie kopcił jeździła nia kobieta w berlinie później została sprowadzona do polski w 2008r po jeździe próbnej wszytko było ok po przyjechaniu do domu sprawdziłem co za olej bo kobieta oczywiście nie wie co jej wlali do silnika prawdo podobnie nic nie robili ale tego nie wiem bo jasnowidzem nie jestem. następnego dnia dolałem oleju 10w40 i po jakimś czasie zaczęła coś huczeć myślałem że to panewka się przytarła ale to niemożliwe prędzej by się obróciła następnie myślę jakaś rolka ale nic nie widać żeby było nie tak i te odgłosy dochodzą z silnika i obstawiam na jakieś łożysko wału dawajcie jakieś propozycje. Następnie wziąłem gaz do dechy a za mną zasłona dymna i h.. co jest ku...... znowu problemy zastanawiałem się nad uszczelką pod głowicą ale jak gazowałem to 3 sek po kopcił i nagle jak by nigdy nic 0 dymu no to uszczelniacze mogły stwardnieć a;e to tez ni jest pewne bo by non stop kopcił a co do pierścieni o nie mam pojęcia proszę jak coś wiecie to piszcie bo nie wiem co robić i gdzie dostać do niego pierścienie i panewki wraz z uszczelniaczami zaw. żeby zrobić gruntowny remont i mieć święty spokój z silnikiem. pozdrawiam i czekam na odp