Witam serdecznie,

Jeszcze nie zd±¿y³em przedstawiæ mojej e38 a ju¿ mam kilka problemów :)

M60B40 + LPG STAG300-4

Pierwszy problem to taki, ¿e zazwyczaj po prze³±czeniu na LPG ¶mierdzi mi paliwem w aucie.
Podczas jazdy na gazie wskazówka od paliwa zaczyna opadaæ jakbym jecha³ na PB a po przekrêceniu kluczyka nie wraca i wygl±da na to ze albo pali lpg + bp albo gdzies paliwo ucieka z racji tego, ze czuæ w aucie. Pistolet podczas tankowania pb odbija co chwile jakby by³ zapowietrzony bak ...


S± te¿ problemy z prze³±czaniem na gaz - bo jak chce siê przel±czyæ automatycznie to nie prze³±czy siê tylko zaczyna pikaæ 4 razy po 3 sygna³y i dioda szybko miga tak jakby nie by³o gazu. Trzeba przejechaæ ok 10-15km i dopiero wtedy prze³±czy siê na gaz jak wy³±czê i w³±czê przycisk od LPG.
Jak odpalê auto awaryjnie na gazie to co jaki¶ czas pika 3 razy - 3 d³ugie sygna³y. Awaryjnie odpala po ok 5sek. (krêci >odpali>zgasnie>znowu kreci i za 2 razem silnik chodzi)

Kto¶ co¶ poradzi bo nie do¶æ, ¿e jezdze na gazie to mi paliwo ucieka - to nie to chodzi przeciez
Do gazownika mogê jechaæ dopiero za tydzieñ bo jestem w delegacji - tak¿e jak kto¶ co¶ poradzi bêdê wdziêczny :)

Pozdrawiam