Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Logic7

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Nigdy nie miałem problemu z wiązka do głośników, ale kto wie. Należałoby odłączyć wzmacniacz i zmierzyć miernikiem rezystancję pomiędzy plusem i minusem. Jeśli pokaże cokolwiek to gdzieś będą kable uszkodzone. Jeśli pokaże nieskończoność to jest wszystko ok, więc pozostaje tylko wzmacniacz
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez szyna1pl@wp.pl Zobacz posta
    Poważnie?czyli wychodzi na to że chłopaki z jp-cars nie za dobrze wykonali swoją robotę według nich po sprawdzeniu wzmacniacza wszystko że wzmacniaczem jest w porządku...bez kitu już sam nie wiem co robic
    Spytaj ich czy wogole maja instalke do testowania tych wzmacniaczy...
    90% naprawiaczy wymienia elementy na "pale" bo nawet nie ma gdzie tego przetestowac i nie wie czy naprawili czy nie - dopiero klient na swoim aucie dowiaduje sie czy jest ok czy nie.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar szyna1pl@wp.pl
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    66
    BMW
    e65 735 2002
    Skąd
    holandia
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Nigdy nie miałem problemu z wiązka do głośników, ale kto wie. Należałoby odłączyć wzmacniacz i zmierzyć miernikiem rezystancję pomiędzy plusem i minusem. Jeśli pokaże cokolwiek to gdzieś będą kable uszkodzone. Jeśli pokaże nieskończoność to jest wszystko ok, więc pozostaje tylko wzmacniacz
    Jestem umówiony w przyszłym tygodniu na naprawę zmieniarki także będę testował też kable i wtedy się okaże napewno dam znać co i jak

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar szyna1pl@wp.pl
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    66
    BMW
    e65 735 2002
    Skąd
    holandia
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Spytaj ich czy wogole maja instalke do testowania tych wzmacniaczy...
    90% naprawiaczy wymienia elementy na "pale" bo nawet nie ma gdzie tego przetestowac i nie wie czy naprawili czy nie - dopiero klient na swoim aucie dowiaduje sie czy jest ok czy nie.
    Jak wysłałem wzmacniacz to mówiłem w czym jest problem i dzwonili do mnie że wszystko jest oke że sprawdzili też cały wzmacniacz i nie musieli nic naprawiać bo wszystko działa i nie muszę nic płacić,ani grosza...A z drugiej strony gdyby chcieli mnie naciągnąć na zepsute inne koncowki mocy to mogliby to zrobić śmiało bo i tak tego nie sprawdzę...więc już sam nie wiem


    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    142
    BMW
    bmw e65 740i
    Skąd
    lublin
    witam podlacze sie do tematu . sprawa wyglaqda nastepujaco : audio gralo bez zastrzezen ,samochod postal kilka dni nieruszany i kiedy uruchomilem po kilka kilometrach jazdy i ciut glosjniejszego sluchania muzyki zaczely charczec glosniki w prawych przednich drzwiach i prawy w tylnej polce . kiedy prawy przod charczy faderem i balansem wezme przod prawy przestaje nawet jak dam volume na maxa . co to moze byc koncowki mocy ??? kiedys charczal sub ale charczal przy kazdych uistawieniach(wymienione koncowki) a tu przestaje no i chyba przod jest napedzany z aks a tyl i suby z wzmacniacza w bagazniku

Podobne wątki

  1. [audio/video] Problem z logic7
    Przez bolo88pl w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 29-04-2019, 19:01
  2. [audio/video] Logic7
    Przez Dzikibambosh w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 02-11-2017, 22:26
  3. [audio/video] e65 mostkowanie LOGIC7
    Przez sir_rolu w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 07:53
  4. [audio/video] logic7 out:)
    Przez czarny745d w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 13:21
  5. LOGIC7 - jak to działa?
    Przez BIGPUN w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-01-2008, 03:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •