Cytat Zamieszczone przez behemot Zobacz posta
Cześć, pozdrawiam wszystkich. Jeszcze nie mam 7, na razie poruszam się Foresterem, ale zastanawiam się nad e38 z silnikiem 4,0 w pierwszej wersji.
Witamy, wybór słuszny, choć o zadbany egzemplarz może być już niełatwo ;)