Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: E38 Namysłow 735 Opinia

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Motyl91 Zobacz posta
    Spoko dzięki. 728 raczej odpada bo mocy raczej zaraz braknie.
    Najpierw przejedź się, a potem oceniaj. O braku mocy w 728 zazwyczaj opowiadają ci, którzy nigdy tym autem nie jechali. Nie jest to demon prędkości i np. dla mnie, właściciela B40, spadek mocy przy wyprzedzaniu jest odczuwalny, niemniej wynika to z faktu, że to ja mam w miarę mocne auto, a nie, że 728 to muł ;)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Piotrków
    Jeździłem autem z silnikiem 2.8 i o ile w serii 3 daje radę w serii 5 jakoś jedzie to w7er nie może być mocniejszy. I nie powiedziałem że jest słaby tylko że za chwilę będzie mi brakować mocy. Wcześniej jeździłem 3er o podobnej mocy i zmieniam auto miedzy innymi bo tej mocy mi brakowało i zawsze marzyłem o v8

  3. #13
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Motyl91 Zobacz posta
    Jeździłem autem z silnikiem 2.8 i o ile w serii 3 daje radę w serii 5 jakoś jedzie to w7er nie może być mocniejszy. I nie powiedziałem że jest słaby tylko że za chwilę będzie mi brakować mocy. Wcześniej jeździłem 3er o podobnej mocy i zmieniam auto miedzy innymi bo tej mocy mi brakowało i zawsze marzyłem o v8
    No to jak koledzy napisali, szukaj 740i, a 735i traktuj jako plan awaryjny.

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Motyl91 Zobacz posta
    zawsze marzyłem o v8
    Trzeba było tak od razu ;) Marzenia trzeba spełniać, ale jeśli już to tylko 740, bo później będziesz żałował, że wziąłeś 735.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Piotrków
    Spoko dzięki za podpowiedzi tteraz coraz bardziej myślę o przedlifcie 4.0 albo 4.4 nv

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    51
    BMW
    Było:E34 520i x2/ E34 525i obecnie E38 735 1999r
    Skąd
    Zduńska Wola/Wrocław
    To i ja dorzucę swoje 3 grosze na temat tego auta, ponieważ w zeszły weekend zostałem jego nowym właścicielem :)

    Na wstępie napiszę, że szukałem auta 1,5 roku. Początkowo miało być 740, tylko z M60, potem zacząłem brać pod uwagę 728, bo najmniej awaryjny silnik. M62 nie daj Boże z vanosami nawet nie brałem pod uwagę. Ilość obejrzanych aut sprawiły, że odpuściłem trochę temat E38, bo stan tych aut u nas w kraju jest zazwyczaj tragiczny...I nie ma reguły czy auto kosztuje 10, 15 czy 20 tysięcy.
    Z racji tego, że z Wrocławia do Namysłowa miałem 50 km, mówię przejadę się ją obejrzeć. Obejrzałem ją, przejechałem się i wróciłem do domu z niczym, bo przecież to M62 z VANOSAMI, więc to nie wchodzi w grę ;)
    Myślałem intensywnie co zrobić, bo przecież to "tylko" 3.5 na dodatek z Vanosami, jednak ilość pracy włożone w auto, na dodatek serwis w bdb warsztatach we Wrocławiu, które specjalizują sie w BMW sprawiły, że postanowiłem jeszcze raz pojechać do Namysłowa pogadać i ponegocjować z właścicielem. Wziąłem auto na stację diagnostyczną, obdzwoniłem ludzi z forum BMW Wrocław (auto było na forum Maxbimmer oraz serwisował je mechanik, który sam jeździ M62b44Tu) i doszedłem do wniosku, że nie ma co marudzić i się bać tylko brać, bo fura na prawdę w moim mniemaniu w minimum dobrym stanie.
    Rozrząd zrobiony, całe zawieszenie zrobione, silnik suchy jak pieprz, jeździ na pełnym syntetyku Motula. Porządnie uszczelniony, nie jest ulany jak większość V-ałek, klima ogarnięta, gaz na bardzo dobrych komponentach, a do tego wszystko co chciałem mieć jest na wyposażeniu, a na dodatek wszystko działa...
    Blacharka w bdb stanie, wiadomo ogarniane były tylne nadkola, dwoje drzwi w dolnych partiach i malowana maska...szpachli brak. Auto proste, trzyma linie, skrzynia działa na prawdę dobrze, kick down działa, biegi wchodzą gładko...
    Urok M62, czyli słychać Vanosy, ale nie ma tragedii, auto ma moc, vanosy działają, ale je niestety trochę słychać. Dogadałem się z właścicielem i opuścił mi na ogarnięcie tego.

    Podsumowując, w moim odczuciu auto było warte zakupu. Przy wyborze tego modelu trzeba iść na jakieś ustępstwa i liczyć się z poprawkami, no chyba, że ma się z 40 tysięcy, to wtedy można być wybrednym...

    W każdym bądź razie ja, mając dość wycieczek krajoznawczych i słuchania bajeczek sprzedających kupiłem i nie żałuję, choć wiadomo, czas pokaże i zweryfikuje. Póki co cieszę się swoją pierwszą w życiu 7, a na dodatek pierwszą V8, bo wcześniej miałem tylko E34 z motorami M50.

    Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości i cierpliwości w poszukiwaniu wymarzonej "siódemy" :)

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Piotrków
    Właśnie tak myślałem że to będzie całkiem dobre auto. Teraz po twoim wpisie jeszcze bardziej żałuje, że nie pojechałem go obejrzeć. No ale kto pierwszy ten lepszy. Oby się dobrze sprawowało. pzdr.

  8. #18
    Początkujący Użytkownik Awatar Janek Rafał
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    31
    BMW
    730i
    Skąd
    Wrocław
    Powodzenia na nowej drodze! Bezawaryjności

  9. #19
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Motyl91 Zobacz posta
    Właśnie tak myślałem że to będzie całkiem dobre auto. Teraz po twoim wpisie jeszcze bardziej żałuje, że nie pojechałem go obejrzeć. No ale kto pierwszy ten lepszy. Oby się dobrze sprawowało. pzdr.
    W takich pieniądzach można znaleźć ładne i zadbane 740, uwierz mi. Kwestia wytrwałości i determinacji w poszukiwaniach ;)

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    185
    BMW
    e38 750IL
    Skąd
    opolskie
    Oj trzeba się najeździć bo na zdjęciach i w opisach sprzedawców to wszystkie są och i ach.

Podobne wątki

  1. Opinia
    Przez Kamiloo_ w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-11-2015, 22:53
  2. [E38] Opinia...
    Przez alkoholic w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-10-2013, 12:50
  3. [E65/66] Opinia e65
    Przez lukasz7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 10:03
  4. [E38] opinia e38 750
    Przez lukasz7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 20:18
  5. opinia e38
    Przez rogalex w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 00:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •