Witam

Przeglądam forum juz od dawna, ale dopiero teraz na dobre wpadła w moje ręce ta piękna. Mam na imię Paweł, mam 24 lata, studiuje ekonomie i pracuje w Wawie.

Moja bunie, którą porządałem od dawna dostałem powiedzmy w spadku :) . Jest to 750il z 2000r, przebieg 227tys km, przy 220tys, kiedy została sprowadzona z Niemiec miała wymienioną skrzynię biegów i zawieszenie oraz większość "gumowych" elementów na nowe :medit: . Z fajnych rzeczy ma: hydrauliczne zawieszenie, komfortowy start, elektrycznie otwierany bagażnik . Niestety aktywny tempomat nie działa, w tej chwili mam również jeden czujnik PDC do wymiany. No i ma wycięte już w Polsce katalizatory, co przy wiejącym w złą stronę wietrze nie jest takie fajne... :x
Będę chciał wystawić ją w charakterze limuzyny do ślubu i w ten sposób zamortyzować część kosztów, dlatego tym bardziej myślę o kupnie większych felg. Jednak juz teraz autko mając opony 235 (235/60/r16) zachowuje się bardzo nie przyjemnie na większych koleinach :/ , mam nadzieję, że jest to kwestia geometrii (pięta achillesowa ASO na Wrocałwskiej).










pozdrawiam