Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: silnik do e38

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Kwiatek oczywiście ,że masz rację z objeżdzaniem ,może mnie żle zrozumiałeś ,przecież to nie najmocniejsze auto,ale co tam ,własnie stan techniczny, to jest ważne,a co do wyposażenia nic się nie wypowiesz ,porównaj Alfę ,Fiata .VW ,z tych roczników co my mamy ,a to co myślą o nas akurat mi to zwisa , dobrze ,że mówią to znaczy że zazdroszczą-he he-pzdr.[[ cóż na temat oleju ,zdania są widzę podzielone ]

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Według mnie E38 to wizytówka wśród BMW i to nawet najnowszych. Kilka razy spotkałem sie z opiniami urzytkowników E65, którzy stwierdzili że E38 ma duszę i że to właśnie ten model był najprawdziwszym BMW. Jak sie jedzie ulicą wygłaskaną E38 na ładnym kółku, to wystarczy popatrzeć na reakcję przechodniów w przedziale wiekowym od 5 lat do 80. Mało kto nie obejrzy sie za krążownikiem lśniącym w słońcu. A to ze są tacy co kierowców BMW uważają za cwaniaków to normalka. Sikać na nich z góry. Audi A6 też w końcu jest uznane za auto dla chłopów, bo jak dopłaty wzieli unijne to to każdy kupował A6. Tak więc ludzie muszą mieć zawsze powody do zbędnej dyskusji, a jak nie mają to sobie je sami znajdą.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    199
    BMW
    Była przepiękna E38
    Skąd
    Jelenia Góra
    Podłączam się .

    E38 RULEZ ! Nic dodać nic ująć :D

    Kolega o którego kupiłem E38 ma teraz salonówkię 745iA. Nidawno z nim rozmawiałem, powiedział, że nowa beema to poprostu samochód... Popatrzcie na statystyki forum, jakie są proporcje między E38 a E65 i 66 ...
    ..:: 7er forever ::..
    ..:: RC Jelenia Góra ::..

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    5

    A co z silnikiem 3.0d

    Witam
    chciałbym poznać waszą opinię związaną z silnikiem 3.0d
    Chce kupić e38 właśnie z takim silnikiem.

    Może ktoś z Was miał właśnie Bmw z takim silnikiem w 7,jak sie to Wam sprawowało?ile średnio pali? Na co zwrócić uwagę przy kupnie?

    Prosze o rade
    Pozdrawiam

  5. #35

    Re: A co z silnikiem 3.0d

    Cytat Zamieszczone przez bartaspoznań
    Witam
    chciałbym poznać waszą opinię związaną z silnikiem 3.0d
    Chce kupić e38 właśnie z takim silnikiem.

    Może ktoś z Was miał właśnie Bmw z takim silnikiem w 7,jak sie to Wam sprawowało?ile średnio pali? Na co zwrócić uwagę przy kupnie?

    Prosze o rade
    Pozdrawiam
    Poszukaj opisów kolegi "7ka" na temat tego silnika. On zna go na wylot i wiele o nim pisał ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    5
    Ok dzięki:)

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza

    Re: A co z silnikiem 3.0d

    Cytat Zamieszczone przez bartaspoznań
    Witam
    chciałbym poznać waszą opinię związaną z silnikiem 3.0d
    Chce kupić e38 właśnie z takim silnikiem.

    Może ktoś z Was miał właśnie Bmw z takim silnikiem w 7,jak sie to Wam sprawowało?ile średnio pali? Na co zwrócić uwagę przy kupnie?

    Prosze o rade
    Pozdrawiam
    Witam :) Ja mam już drugie E38 z z takim silnikiem :P Pierwszą miałem z 1999r 184 PS a teraz mam z 2000r 194 PS. Mogę Ci z czystym sumieniem polecić ten silnik :D Trzeba przy zakupie zwrócić uwagę na wtryski i turbo ale ogólnie silnik wyśmienicie radzi sobie z autkiem i ma małe spalanie :) Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało chętnie pomogę :) Pozdrawiam :papa:
    Only E38

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    BMW
    7
    Skąd
    wawa
    Cześć,

    Sprawdź po prostu w ASO ile tylko się da, w tym wtryski i turbinę, bo to ewentualnie źródło większych wydatków. Spalanie zależy od "buta" - od 9 l, jakie ostatnio uzyskuję tocząc sie dostojnie, po 16 które mi pokazał komputer, kiedy spieszyłem się tak bardzo, jak to tylko możliwe... Ale ogólne mam niewiele ponad 10, tyle, że ja spokojnie jeżdzę.

    Auto super komfortowe, nawet z run flatami nie jest najgorzej... Zadbany egzemplarz da wiele frajdy na lata. Zmęczony życiem będzie przekleństwem dla właściciela. Ja o swoją dbam, serwis regularny, części wysokiej jakości i... jest fajnie :) polecam ten silnik

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    ja przeszedłem z półsyntetyku na syntetyk i po zrobieniu odmy i uszczelek dekli wszystko w porządku.

    Ja teraz wiem ,że szukałbym m62 4.4 litra ale 3.0 benzyna wystarcza jeżeli nie mamy aspiracji rajdowych
    e32 v8 manual

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •