Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z instalacjia Bigasa

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106

    Problem z instalacjia Bigasa

    Witam , mam problem od kilku dni w mojej 728 z 2001 roku z sekwencjia Bigasa a mianowicie nie przelancza sie wcale na gaz samemu. Miga caly czas kontrolka od gazu na przelaczniku tak jak zawsze rano gdzy jest zimny ale nawet po rozgrzaniu nie przelancza sie na gaz. Gdy przytrzymuje dluzej guzik od przelanczania gazu i benzyny to zalancza sie gaz na krotka chwile ale jak tylko zdejme noge z gazu jak jade to od razu przelancza na benzyne. Gdy jade na rownym gazie i przelancze przez dluzsze przytrzymanie guzika od gazu to zalonczy sie gaz i tak jak pisalem gdy zblia sie skrzyzowanie i zdejmuje noge z gazu wraca do benzyny i tak zostaje na stale. Czy ktos sie orientuje co moze byc przyczyna. Zbiornik zatankowalem do pelna i w sumie po ujechaniu jakis 20 km zauwazylem ze mi nie przelaczyl na gaz i tak juz zostalo do teraz. Prosze o jaies sugestje , za wszystko bede wdzieczny.
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Instalacjia ma moze z 5 tys km max a moze nawet 4 , Jak sprawdzic czy sie zawor otwiera? Problem jest z dojsciem do butli wrecz nawet niemozliwe. Jutro wrzuce zdjecia wszystkiego.
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Dzieki pomocy kolegi Arielowaty problem zostal rozwiazany blyskawicznie.
    Jeszcze raz dzieki za pomoc
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    wiadomo!!!!

    Memory find......:SIARRA......i wszystko jasne


    :D :D buhahahahah :D :D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Siara podziel się dla potomnych co zrobiliście warto by wiedzieć! Taka mała ciekawość mnie zjada od środka ... taki mały głód ... a Danio tu nie pomoże ;P

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Panie takie rzeczy to tylko w erze.......

    A tak poza tym uszkodzony czujnik temperatury wody. :)
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    nie widoczne wew. uszkodzenie. :)
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •