Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: [mechanika] Auto-Hobby a skrzynia za 2000tyś ???

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska

    [mechanika] Auto-Hobby a skrzynia za 2000tyś ???

    Witam mam takie pytanie we wrocławiu na ulicy średzkiej (leśnica) otworzyli serwis samochodowy z racji tego że musze remontować skrzynie podjechalem do nich na wycene i powiedzieli że maksymalny kosz naprawy skrzyni to 2000 tysiace coś tanio co o tym myślicie?? korzystał ktoś może z ich usług ??

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jak robią to dobrze za tą kasę to zapisze ich dane w razie W na przyszłość :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Jak robią to dobrze za tą kasę to zapisze ich dane w razie W na przyszłość :)
    No właśnie nie wiem czy robią dobrze jak u nich bulem to właśnie robili e39 i mercedesa S tylko nie wiem czyje to auta i co w nich robili

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    kolego jedz na Rakowa 40a tam robia dobrze i sa sprawdzeni ewentualnie jeszcze w dlugolece jest dobry gosc

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    kolego jedz na Rakowa 40a tam robia dobrze i sa sprawdzeni ewentualnie jeszcze w dlugolece jest dobry gosc
    tylko tam mi krzyknęli 3500tyś a w leśnicy 2000 tojest duża rużnica np na nowe gumy

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez stachu0505
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    kolego jedz na Rakowa 40a tam robia dobrze i sa sprawdzeni ewentualnie jeszcze w dlugolece jest dobry gosc
    tylko tam mi krzyknęli 3500tyś a w leśnicy 2000 tojest duża rużnica np na nowe gumy

    Tylko co oni robią za te "2000" .... Bo po tych pierwszych wydanych może być repeta i kolejne 3500 i już na oponki nie wyda ..... :D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A wiesz że na nadmiernym oszczędzaniu czasem się 2x płaci i nawet 8x więcej ?

    Nie wytykam, bo nie mam pojęcia to tamtejszych serwisach, ale najpierw lepiej popytaj o opinie tych co znają te warsztaty.
    Czasem same części tyle wychodzą, więc albo rozpoznali trafnie jakiś mały problem u Ciebie, albo robią na bublach (?)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    A czy nielepiej wsadzic uzywana skrzynie? Ja tak zrobilem i jestem zadowolony. koszty mniejsze...
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ale nie mniej ryzykowne jak naprawa skrzyni w niesprawdzonej firmie za 2tys pln
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez greg38
    A czy nielepiej wsadzic uzywana skrzynie? Ja tak zrobilem i jestem zadowolony. koszty mniejsze...
    No to miałeś tez sporo szczęścia, że trafiłeś na dobry materiał.
    Jak kupujesz używkę, to nie masz pewności ile skrzynia popracuje i jak i w jakich warunkach była eksploatowana (używana).
    a jak sobie dobrze wyremontujesz, to potem wystarczy tylko dbać i jeździć....jeździć aż do końca auta
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •