Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 141

Wątek: [e65] 2002 730D czy warto za tą cene kupić?

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    41
    BMW
    E65 745i 2004, Mini R56, Mini R53
    Skąd
    W-wa
    Udaje się, ale wtedy kosztuje :-). Ja swojej E65 745i też długo szukałem i znalazłem, ale i tak żeby spełniała moje standardy to prawie 10.000 włożyłem :-). Ale mam cacy, zero błędów, wszystko działa.

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Najgorsze jest to że ja szukam tylko z okolic Podkarpacia znalazłem jeszcze taka : http://allegro.pl/sprzedam-bmw-7-i71...0.html#thumb/3 warte to zachodu? dzwoniłem do goscia mowił ze stan super nic nie swieci zadne komunikaty działa wsio.

  3. #33
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ROB7ER Zobacz posta
    Najgorsze jest to że ja szukam tylko z okolic Podkarpacia znalazłem jeszcze taka : http://allegro.pl/sprzedam-bmw-7-i71...0.html#thumb/3 warte to zachodu? dzwoniłem do goscia mowił ze stan super nic nie swieci zadne komunikaty działa wsio.
    Ogólnie spoko choć trochę łaciate, tylko czemu w pozostałych przedmiotach sprzedającego jest głowica od N57? Ma też laser do nawigacji na sprzedaż, tylko nieprawidłowy, więc albo nawigacja nie czyta płyt, albo udało mu się kupić poprawny (sf-hd4 jak dobrze pamiętam).

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    41
    BMW
    E65 745i 2004, Mini R56, Mini R53
    Skąd
    W-wa
    Co do bogatego wyposaźenia to przesadził - podstawowa wersja - matowe drewno o tym świadczy. Poproś o VIN - będziesz wiedział co ma. Bluetooth to tylko z wewnętrznym dedykowanym telefonem
    Zdjęcia z lata :-) - czyli pewnie trochę wisi.

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    W BMW raczej zawsze jakiś tam mały błąd się zdarzy. Auto ma ponad 100 sterowników (kiedyś to gdzieś wyczytałem), z którego średnio wyskoczyć może po kilkanaście błędów. Wystarczy, że ktoś coś naprawiał i nie skasował błędów. Wiem po swoim. Coś tam czasami się pojawia, ale niemal zawsze błahe sprawy, bo potrzebowałem wtyczkę na chwilę odpiąć. Ja tam się cieszę, że coś tam się pojawia, bo zawsze gdzieś tam kontrolnie zajrzę.

    Z klockami, to wystarczy, że ktoś czujnik odpiął, wpiął z powrotem i już będzie pokazywało, że kocki do wymiany (ponownie wpinany musi być nowy). Tym bym się nie przyjmował. Oczywiście trzeba mniej więcej patrzyć, czy czegoś grubego nie ma, ale pierdołami bym się nie przejmował, bo nigdy auta nie kupisz. Ważne jest, żeby na samym początku skasować błędy, odczytać co pojawia się z powrotem i dopiero zrobić jazdę próbną, po czym ponownie zrobić odczyt. Wtedy wiesz co się nagromadziło przy obsłudze serwisowej, a co jest stałym błędem.

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 01-03-2018 o 17:12

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Ogólnie spoko choć trochę łaciate, tylko czemu w pozostałych przedmiotach sprzedającego jest głowica od N57? Ma też laser do nawigacji na sprzedaż, tylko nieprawidłowy, więc albo nawigacja nie czyta płyt, albo udało mu się kupić poprawny (sf-hd4 jak dobrze pamiętam).
    Silnik był wymieniany tłumaczy mi gośc temu sprzedaje głowicę, ponoc panewka mowi, a silnik od anglika założyli 730d. kij wie jak to działa.

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    Z klockami, to wystarczy, że ktoś czujnik odpiął, wpiął z powrotem i już będzie pokazywało, że kocki do wymiany (ponownie wpinany musi być nowy).

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    A gośc gada żę był na kompie i skasował bład klocków i co to pomożę? kij wie czy nie przejedzie się pare metrów i znowu bład wyskoczy.

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Błąd klocków? Pierwsze słyszę o takim. ABS to tak, ale klocków?

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    Błąd klocków? Pierwsze słyszę o takim. ABS to tak, ale klocków?
    czyli cos ukrywa mowi ze skasowali bład klocków hahaha. mowie siebie skasuj. przejedzie 2km i pewnie znow sie zapali. Ludzie to są świnie nie powie ci co w aucie siedzi tylko jak juz dasz kase i umowe podpiszesz wtedy powie widzialey gały co brałya ja potem po elektrykach bede sie bujał.

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Matowe drewno wcale nie świadczy ,że jest to podstawowa wersja. W poprzedniej E65 745i miałem matowe drewno i była bardzo bogato wyposażona. W obecnej 730i też mam matowe a biedna nie jest. Przyznam się ,że jak bym konfigurował nowe auto to też bym zamówił matowe bo jest dla mnie bardziej naturalne i praktyczne. Nie widać jak ktoś popalcuje co by mnie bardzo irytowało i nie rysuje się. Tak ,że nie jest to wyznacznikem bogactwa w aucie.
    Co do sprzedawanego egzemplarza to szkoda czasu nawet jechać go oglądać. Za takie pieniądze to się kupuje w miarę ładne i zadbane E38 a nie E65. Takie mam zdanie i go nie zmienię. Gość chce się zwłoka pozbyć i tyle. Jak ktoś o auto dba,szanuje,inwestuje i serwisuje jak należy a do tego ma bezwypadkowy egzemplarz to go tanio nie odda.
    Niektórzy twierdzą ,że 35 kzł za 2003 rok to dużo ale Ci co takie auto mają czy mieli wiedzą ,ze to nie jest Renault Clio i utrzymanie takiego E65 to są zupełnie inne pieniądze.

Podobne wątki

  1. [e38] Zna ktoś to auto? Warto kupić?
    Przez Sebastian855 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2014, 22:06
  2. Chce kupić 745i rok 2002
    Przez tygrysek2002 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 08:18
  3. 740 anglik czy warto kupić 5800zł
    Przez bialydaro w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2010, 18:01
  4. czy e65 z 2002 faktycznie nie warto kupować?
    Przez konrador w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 18:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •