Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 141

Wątek: [e65] 2002 730D czy warto za tą cene kupić?

  1. #121
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    https://m.youtube.com/watch?v=FKaURJDEv6E

    Pełno jest takich nagrań,widziałem osobiście coś takiego na żywo i nie chciałbym się natknąć drugi raz na auto z kierownicą po prawej stronie u nas w kraju.
    Jestem zdecydowanie na NIE!

    Ten filmik nic nie wnosi ciekawego ja jak jadę za tirem po takiej wąskiej drodze wychylam się od strony pobocza albo oddalam od niego i wyprzedzam żadnego problemu nie widzę w tym. a wyprzedzanie osobówek to jest pikuś. Ten człowiek na tym filmiku to jakaś ameba chyba podjechał pod ciezarówke i się wychyla jak ciota.
    Ostatnio edytowane przez ROB7ER ; 25-03-2018 o 12:25

  2. #122
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Woda na młyn. Gratuluję, że masz zadbane E60, ale z tego co mi wiadomo, w Anglii potrafią tak samo nie dbać o auta jak na kontynencie, więc tak jak Twoim zdaniem film impex'a nic nie wnosi do tematu (jest niemiarodajny), tak Twoja opinia o tym w jak dobrym stanie technicznym są auta z Anglii też jest niemiarodajna.

    Coś jednak spowodowało kiedyś, że tam gdzie się jeździ prawą stroną drogi, to kierownica w aucie została umieszczona po lewej stronie i vice versa.

  3. #123
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Cytat Zamieszczone przez ROB7ER Zobacz posta
    wczoraj bylem ogladać kolejne E65 okazał się trup a w środku chlew podaje linka : https://www.olx.pl/oferta/bmw-e65-3-...5-IDt1Byp.html
    Po zdjęciach widać, że ulep - maska leży krzywo, fotel kierowcy jakby po dziadku bez pampersa, kiera "regenerowana" i sądząc po kolorze, chyba w bardzo ciemnym garażu, dziury po uchwycie na CB po stronie pasażera... Szkoda czasu na takie auta. Ewentualnie kupić bardzo tanio, jeśli silnik i skrzynia dobre, następnie poświęcić czas i pieniądze na zrobienie porządku.

    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    https://m.youtube.com/watch?v=FKaURJDEv6E

    Pełno jest takich nagrań,widziałem osobiście coś takiego na żywo i nie chciałbym się natknąć drugi raz na auto z kierownicą po prawej stronie u nas w kraju.
    Jestem zdecydowanie na NIE!
    Wcześniej właśnie ze względów bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu był zakaz rejestracji aut przeznaczonych do ruchu lewostronnego. Unia jednak wymusiła zmianę przepisów. Ciekawe co teraz zrobią po Brexit'cie :). Poza tym, takie auto musi mieć zmienione oświetlenie do ruchu prawostronnego, ponieważ homologacje na lampy muszą pasować. Stąd dużo ludzi kupuje i później jest problem przy przeglądzie. Podobnie jest z autami z USA. W Niemczech się tak tego nie czepiają. Mam w pobliży amerykańską bazę wojskową i dużo aut na niemieckich blachach jeździ z czerwonymi kierunkami. Przednich lamp na pewno też nie mają zmienionych na wersję europejską (USA świecą na tej samej wysokości, Europa oświetla bardziej podobcze i nie jest to tylko kwestia wysokości źródła światła).
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 25-03-2018 o 15:08

  4. #124
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Cytat Zamieszczone przez ROB7ER Zobacz posta
    Bzdury gadasz i tyle ja mam E60 2 lata Anglika z Irlandii przebieg oryginał auto nigdy nie było bite sprawdzone w bmw serwisie i nie wiem co to znaczy serwis gdzie moi znajomi maja E60 z niemiec poplacili po 40 tys diesle oczywiscie i jede ani tygodnia nie pojezdził cały czas cos siada w silniku osprzęt tak samo inni nie mowię tu tylko o dieslu a o benzyniakach bo są cofane taka jest prawda to E65 z zamoscia akurat jest w stanie idealnym w srodku jak i na zewnątrz z prawdziwym przebiegiem , ja też mialem obawy jak bedzie jezdzić się anglikiem a jednak mi się jezdzi bardzo dobrze wczoraj bylem ogladać kolejne E65 okazał się trup a w środku chlew podaje linka : https://www.olx.pl/oferta/bmw-e65-3-...5-IDt1Byp.html
    Więc nie uważam że kolega gada takie rzeczy ze ten kto zezwolił rejestrację anglika to powinien siedziec i żadne to nie jest osmieszanie jezdzic bo w PL jezdzi coraz wiecej anglików zarejestrowanych a 3cia sprawa mozna miec auto w super stanie i pewne za polowe ceny niż kupowaz ulepa od turasa z niemiec czy belgii z przebiegiem 200 tyś a realnie 500. Anglik jest tak samo wartosicowym autem jak i europejskie ja tu nie widzę zadnej roznicy mi się jedzi dobrze,. Najwiecej do powiedzenia maja wlasnie ci ktorzy nigdy nie jezdzili anglikiem wez spróbój pojedzij ja od momentu zakupu jak siadłem jechało mi się ok i żadnej róznucy nie widzę. Wole jezdzię E60 czy E65 anglikiem niż zasranym Audi A3 jak ktoś napisął bo to jest kibel a nie auto. Każdy ma swoje zdanie ja mam inne na temat anglików i bede je popierał bo nie sa wyorane jak niemcy. Era dobrych aut z niemiec dawno się skonczyła niestety.
    Dla mnie też jest dramatem jak widze auto z GB zarejstrowane na PL.I kolego nie pieprz banialuków że nie ma problemu z prowadzeniem takiego auta po PL.Dla przykładu ci powiem,sytuacje odwrotną.Jezdzilem kilka lat tirem do GB.I zawsze byl problem na drogach.Fakt faktem przez 4-5 lat nie mialem nawet obcierki.Ale taka jazda na sile BMW z GB to takie buractwo dla mnie.Zlapał pare zeta w GB,przyjechał na wioske swoim mazeniem do PL i........dramat.Co zrobić.A nic....Zimny łokieć i remiza.....Nie ośmieszaj się takim pieprzeniem bo cycki mnie bolą jak to czytam.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  5. #125
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Dla mnie też jest dramatem jak widze auto z GB zarejstrowane na PL.I kolego nie pieprz banialuków że nie ma problemu z prowadzeniem takiego auta po PL.Dla przykładu ci powiem,sytuacje odwrotną.Jezdzilem kilka lat tirem do GB.I zawsze byl problem na drogach.Fakt faktem przez 4-5 lat nie mialem nawet obcierki.Ale taka jazda na sile BMW z GB to takie buractwo dla mnie.Zlapał pare zeta w GB,przyjechał na wioske swoim mazeniem do PL i........dramat.Co zrobić.A nic....Zimny łokieć i remiza.....Nie ośmieszaj się takim pieprzeniem bo cycki mnie bolą jak to czytam.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    X 2 Piotruś . Zgadzam się z Tobą jak nigdy
    Mam nadzieję ,że kiedyś ktoś przyjdzie po rozum do głowy i zlikwiduje ten debilny pomysł z rejestracją tego kalectwa w Polsce.
    Niestety ,ale tak to wygląda jak ktoś chce wyżej srać niż dupe nosi.

  6. #126
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    Po zdjęciach widać, że ulep - maska leży krzywo, fotel kierowcy jakby po dziadku bez pampersa, kiera "regenerowana" i sądząc po kolorze, chyba w bardzo ciemnym garażu, dziury po uchwycie na CB po stronie pasażera... Szkoda czasu na takie auta. Ewentualnie kupić bardzo tanio, jeśli silnik i skrzynia dobre, następnie poświęcić czas i pieniądze na zrobienie porządku.


    Wcześniej właśnie ze względów bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu był zakaz rejestracji aut przeznaczonych do ruchu lewostronnego. Unia jednak wymusiła zmianę przepisów. Ciekawe co teraz zrobią po Brexit'cie :). Poza tym, takie auto musi mieć zmienione oświetlenie do ruchu prawostronnego, ponieważ homologacje na lampy muszą pasować. Stąd dużo ludzi kupuje i później jest problem przy przeglądzie. Podobnie jest z autami z USA. W Niemczech się tak tego nie czepiają. Mam w pobliży amerykańską bazę wojskową i dużo aut na niemieckich blachach jeździ z czerwonymi kierunkami. Przednich lamp na pewno też nie mają zmienionych na wersję europejską (USA świecą na tej samej wysokości, Europa oświetla bardziej podobcze i nie jest to tylko kwestia wysokości źródła światła).
    No auto porażka a w środku to totalny syf chyba cygany tym autem jezdzili albo coś poprostu jak zobaczyłem to odechciało mi się dalszej konwersacji ani oględzin.

  7. #127
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Po zdjęciach zawsze trudno ocenić - znam ten temat. Pół roku jeździłem za S-klasą, bo 7er były nędznie wyposażone, a skończyło się, że trafiłem. Trochę roboty przy nim było, ale mimo wszystko dobrze trafiłem.

    Z drugiej strony też nie ma co oczekiwać ideału; a jak jest ideał, to trzeba bardzo dokładnie go sprawdzić, bo może być ładnie zgnite jajo pod lśniącą skorupką. Dzwonił dzisiaj chętny na mojego i mi też mówił, że już cztery widział, ładne były, ale technicznie masakra. Stąd już zaczął omijać handlarzy. Handlarz z kolei głupi nie jest - fajnego dobrego auta w atrakcyjnej cenie nie oddaje.

  8. #128
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Panowie a tak z innej beczki ile realnie wynosi minimalne spalanie przy oszczędnej jezdzie powiedzmy do 100kmh talka E65 745i? 333km.

  9. #129
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    111
    BMW
    745i
    Skąd
    Bojadła
    U mnie wychodzi 12 litrów tylko często robię trasę kilka km więc silnik w większości zimny. Do tego do pracy mam kręta drogę gdzie trzeba zwalniać i w jedno stronę zjeżdżać na dziurawe pobocze. Gdyby nie to spalanie byłoby sporo niższe. Wystarczy, że zrobię jakaś inna trasę to zasięg mi od razu rośnie.

  10. #130
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Ja swoją 7 (4.8 367 km) bez problemu schodzę ze spalaniem poniżej 14 l LPG przy prędkościach autostradowych, jeśli delikatnie operuję gazem to nawet 13 l.
    Ale nie pytaj o spalanie, bo w N62 to najmniejszy problem. Jest dużo innych rzeczy w tym silniku co generują jednorazowo koszty rzędu półrocznych wydatków na paliwo.

    Chociaż uważam, że jak na tak duży samochód i taką moc to jest to oszczędne auto, ale tylko jeśli chodzi o spalanie.

Podobne wątki

  1. [e38] Zna ktoś to auto? Warto kupić?
    Przez Sebastian855 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2014, 22:06
  2. Chce kupić 745i rok 2002
    Przez tygrysek2002 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 08:18
  3. 740 anglik czy warto kupić 5800zł
    Przez bialydaro w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2010, 18:01
  4. czy e65 z 2002 faktycznie nie warto kupować?
    Przez konrador w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 18:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •