Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 133

Wątek: Akcyza a Podatek Ekologiczny (niekoniecznie Ekonomiczny)

  1. #21
    Panowie ostatni spot relkamowy PIS-u ,oddaje calą rzeczywistośc; "ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ....przed wyborami było;WSZYSTKIM dzis PIS wstawia -KOLEGOM"..

    Ja stawiam pytanie; jak obecna rzeczywistośc ma sie do hasła wyborczego :razz: Myśle że wasze post są tego odpowiedzią

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Panowie ostatni spot relkamowy PIS-u ,oddaje calą rzeczywistośc; "ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ....przed wyborami było;WSZYSTKIM dzis PIS wstawia -KOLEGOM"..

    Ja stawiam pytanie; jak obecna rzeczywistośc ma sie do hasła wyborczego :razz: Myśle że wasze post są tego odpowiedzią
    nie ma znaczenia i wcale nie jest powiedziany, że PIS by tego nie wprowadzil szybciej!
    To nie są ich zachcianki tylko zwyczajnie korupcja nazwana ladnie lobby -::
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #23
    To jak wprowadzą, to panowie hasła sie sprawdzily; Będzie 2 irlandia z tym wyjątkim że ich stac na nowe auta a my ręke podamy tym na kałkazie

  4. #24
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Kolesiostwo to PiS uprawiał na taką skalę, że aż na końcu się w tym procederze sam zagubił. Pieprzyć to oni potrafią jak nikt, ale żeby coś zrobić bezinteresownie dla Polski to nigdy.
    Gra muzyka

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez wojtekd
    Kolesiostwo to PiS uprawiał na taką skalę, że aż na końcu się w tym procederze sam zagubił. Pieprzyć to oni potrafią jak nikt, ale żeby coś zrobić bezinteresownie dla Polski to nigdy.

    Oto Polska Własnie 8/ ;(

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    postwimy nasze 7er w poprzek dróg i kropka, a niech mnie ruszą... zapłacę na rok i będe blokował drogi w proteście... :D

    szczerze, to najgłupsza rzecz jaką słyszałem, analizuję wszystkie fakty i już od razu uwydatnia mi się fakt łamania podstawowych praw człowieka, chodzi mi o równe traktowanie, czyli nie można oddzielać aut nowych od używanych w aspekcie ekologi :D
    możliwe jest tylko traktowanie np wg ilosci spalin(jak w niemczech)

    wtedy przerobimy stare auta i bedziemy płacić 100pln jak za nowego pandziocha...
    tylko tak to przejdzie, przynajmniej mi się wydaje

  7. #27
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Cytat Zamieszczone przez wojtekd
    Kolesiostwo to PiS uprawiał na taką skalę, że aż na końcu się w tym procederze sam zagubił. Pieprzyć to oni potrafią jak nikt, ale żeby coś zrobić bezinteresownie dla Polski to nigdy.

    Oto Polska Własnie 8/ ;(
    A właściwie o co chodzi bo nie zajarzyłem ?? Czy ty jesteś wyborcą i zwolennikiem PiS ??

    Nie rozumiem tego "Oto Polska Własnie 8/ " :razz:
    Gra muzyka

  8. #28
    Chodzi o to, że wszyscy rządzący maja swój własny interes, a obietnice pozostają - obietnicami, i tak naprawdę zmieniają sie ekipy rządowe a przeciętny Kowalski poprawy jak nie widział tak nie widzi. Stawiam wzór; Strona lewa+środek+ strona prawa=dla Kowalskiego "0"

  9. #29
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Moim zdanie jesteś w błędzie.

    Nie jest wszystko jedno czy lewo czy prawo. Dla Kowalskiego nie jest "0" o ile Kowalski zada sobie trud by to zauważyć. Czasem jest -100 a może i -1000 jak pomiędzy 1945 a 1989.
    Gra muzyka

  10. #30
    Tak to prawda ,ale w tym okrsie do 1989, a po nim smutna demokracja a może jej brak albo inaczej jej nauka nam nie wychodzi ;(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •