Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: E38 jako wielkomiejski daily driver - czy ktoś tak śmiga na co dzień np. po stolicy?

  1. #61
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Do wożenia gazu w kole zapasowym tym bardziej go nikt nie projektował. A w ogóle to 7 to duża wygodna limuzyna do wożenia rodziny tylko dla ludzi których na to stać

  2. #62
    Zaawansowany Użytkownik Awatar xedossfm
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    230
    BMW
    ST220, było 735i m62b35 '98
    Skąd
    Zamość
    Czepileś się tego gazu jak wesz kożucha.

  3. #63
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    39
    BMW
    W planach- e38
    Skąd
    +4822
    @Zdzira 850i dzięki, już wszyscy wiemy, że Cię na to stać. Są pewnie też tacy, których na to stać i wożą rodziny czym innym. Po co takie zaczepne komentarze w tylu stać mnie/nie stać Cię, „bagażnik nie od tego, żeby w nim gaz wozić”? Taka dyskusja nie ma sensu, nie o to chodzi w tym temacie. Nie traktuj tego jako zawiści - szanuję osoby, które zarabiają swoją ciężką pracą, nie zaglądam im do portfela, ale to nie znaczy, że możesz teraz odradzać założenie LPG ze względu na to, że cię denerwowało dłuższe tankowanie czy z innych (moim zdaniem niezbyt przekonujących) powodów wymienionych wcześniej w tym wątku.

  4. #64
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prima
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    157
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa
    Ps. Też mi się wydaje że bagażnik E38 jest idealnie zaprojektowany pod butle 120l bo jeszcze miejsca na walizkę zostanie :-P

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  5. #65
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    źle mnie zrozumiałes chodziło mi o to, że 7er to limo zaprojektowane do wożenia rodziny przez bogatego prezesa i nie mówię tu o nas bo używanie nastoletnich limuzyn nie ważne cczy na pb, lpg czy on to żaden prestiż i oznaka posiadania kasy mówię tu o nabywcach którzy kupują te auta nowe

  6. #66
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Nie zgadzam się. 7er nie ważne z którego roku, to nadal prestiż, nadal auto wyjątkowe, nadal auto którego zwykły kowalski nie utrzyma za niskie pieniądze i trzeba mieć dużą wiedzę do serwisu. To nie Fiat Tipo.

  7. #67
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    ok dla ciebie to prestiż dla typowego kowalskiego to stary trup co dużo pali niestety

  8. #68
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Wolę tego starego trupa, niż nowe badziewie. Wspomniałem Fiata Tipo, bo mi bardzo źle zapadł w pamięć. Załatwiałem sprawy w salonie tam akurat i sobie obejrzałem to auto i przymierzyłem. Po 30 sekundach siedzenia zaczęły plecy boleć. To wolę już starego trupa w którym jest wygodnie i nic nie boli.

  9. #69
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Ty mi tego nie tłumacz bo ja to wiem ja ci napisałem jak to widzi typowy kowalski :)

  10. #70
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    ok dla ciebie to prestiż dla typowego kowalskiego to stary trup co dużo pali niestety
    No nie do końca jest jak piszesz. Jak masz ładne, zadbane E32 czy E38 to takie auto wzbudza podziw u takiego Kowalskiego. Niby takie auto można kupić za relatywnie nie duże pieniądze ale jednak nie każdy może je mieć. Trzeba mieć jakieś pojęcie o samochodach żeby jezdzić takim autem, a typowy Kowalski takiego nie ma i przerażają go koszta ewentualnych napraw. Często jak stoję na światłach i staje koło mnie jakieś auto zapakowane rodziną z dzieciakami w jakiejś Octavii to widzę ich miny mówiące: kurczę ale fajne auto, chciałbym takie mieć...

Podobne wątki

  1. [E65/66] Nie nowy ale świeży nabytek daily car :)
    Przez Dzuda w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 27-03-2018, 10:25
  2. [E38] Nowy daily car E38 728
    Przez KarolTSK w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-10-2016, 08:11
  3. Błąd w INPA - OBD driver - Value start =2
    Przez macheck w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-10-2015, 14:12
  4. Spocik w Stolicy - powitanie Nowego Roku
    Przez Marynarz w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 08-01-2012, 12:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •