Ej no bida ??
Jak dla mnie start z BMW to kosmos z przesiadki nawet z Phaetona :)
W przyszłości wiadomo kto wie będę szukać innego wyposażenia jak narazie jest super :D
Na chwilę obecną nie odpala zaraz pójdę sprawdzić czy już mu przeszło :/
Klamki na zewnątrz za to się świecą i super podświetlają drzwi po otwarciu z pilota



Odpowiedz z cytatem
dzisiaj wieczorem będę zakładać Aku i jeśli by klapa była zatrzaśnięta to jest gdzieś możliwość otwarcia klapy w E65 z grota kluczyka? Jak dotąd używałem tylko guzika a wejścia na kluczyk nie widziałem 

