Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: male pytanko i prosze o szczera odp

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska

    male pytanko i prosze o szczera odp

    fele styling 32 18" oplaca sie takie felgi dac ladnie do chromowania? podobalo by wam sie takie cudo?? czy przeinwestowanie w felgi by to bylo?

  2. #2
    To zależy czy ktoś lubi chrom na felgach :) Felga ładna ale chromu nie lubię więc ja bym tak nie zrobił ;) Ale powtarzam, to kwestia gustu.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    a wysoki polysk i clar na to ?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    114
    ja widze to tak, jeśli zadajesz takie pytanie to prawdopodobnie coś takiego Ci się podoba, wszystko to kwestia gustu, jeśli lubisz chrom to nie zastanawiaj się co mówią inni tylko walnij sobie na felgę i ciesz się "Twoim samochodem". Pozdro
    M62 potrafi jeździc tak dobrze jak jego kierowca...

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez spinacz
    ...jeśli lubisz chrom to nie zastanawiaj się co mówią inni tylko walnij sobie na felgę i ciesz się "Twoim samochodem". Pozdro
    I to mi się podoba!!!

    Właśnie takie powinno być podejście do tematu i nie szkodzi że i mi również nie podoba się chrom na kołach. To Twoje auto i to Tobie ma się podobać. Chętnie rzucę okiem na nietypowe E32, ale sobie bym nie założył
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    o jaaaa a za ringi mnie przeorali jak.. :P

    nie wiem jaki to jest stiling 32 i nie za bardzo chce mi się szukać, daj foto.
    A jeżeli chodzi o sam chrom to mi się to bardzo uśmiecha :) ale ja nałożyłbym na odpowiednią felgę chrom w stylu pół matu nie wiem jak to wyrazić. Nie szpanerski w stylu amerykańskim który odbija światło jak lustro ale taki w sam raz. A takie coś robią tylko solidne firmy za solidny chajs ;/ mój znajomy i zarazem bardzo dobry lakiernik jedyne co robił co przyciemniał chrom dosikując do niego delikatnie jakiejś tam czarnej farby ale jak to wyglądało nie wiem bo tłumaczył mi to przez telefon. Raczej utwierdził mnie że to co mi biega po głowie nie będzie łatwe do zrobienia.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    o jaaaa a za ringi mnie przeorali jak.. :P
    ......
    Nie za ringi tylko za oszpecenie lampy.

    Co do felg, styling 32 wg mnie wygląda najlepiej tak, jak go fabryka stworzyła. W moim odczuciu miejsce chromu jest na listwach wokół okien, ewentualnie na zderzakach (no chyba że shadow). Na żadne inne elementy bym nie położył.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    sylwek a co u ciebie z grilem i nie masz listwy nad tablica rej ? hhahahaa dziekuje wam za odpowiedzi przemysle to i rozwaze wszsytkie za i przeciw. jak juz w takim razie to bedzie polerka bo jak dam chrom to juz do farby nie wroce. zobaczymy jak sie to prezentuje.

  9. #9
    To są elementy oryginalne i były na aucie w chwili zakupu ;)

    Chodzi mi o to, że nie nałożyłbym chromu na klamki, lusterka i inne elementy, gdzie fabrycznie nie był przewidziany....

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    nie wiem jaki to jest stiling 32 i nie za bardzo chce mi się szukać, daj foto.
    Ja mam takie

    http://forum.7er.pl/e38-moja-siodeme...shb-vt4233.htm

    i sa na sprzedaż :) w dziale sprzedam :D

    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    To są elementy oryginalne i były na aucie w chwili zakupu ;)

    Chodzi mi o to, że nie nałożyłbym chromu na klamki, lusterka i inne elementy, gdzie fabrycznie nie był przewidziany....
    Chyba nie chcesz sie narazić naszemu koledze z forum ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •