Zobacz wyniki ankiety: Jaka opcje wybrac?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1.Skasowac 200zl

    0 0%
  • 2.Wziasc CD z fotami+wejsciowki

    23 100.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Sesja zdjeciowa

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez max mt
    Opcja nr 2, zawsze lepiej mieć profesjonalną sesyjkę swojej "Siedem" :D
    Bezi, ewentualnie opcja numer 3. - wpadasz do Wawki na profi sesyjkę autka i płacisz nam 200 zł ;D

    A tak poważnie to opcja numer 2. Dwie stówy to nie majątek, a pochwalić się lalkami przyklejonymi do własnej fury na forum.... wiadomo ;D

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    ... a pochwalić się lalkami przyklejonymi do własnej fury na forum.... wiadomo ;D
    Szpan pełną gębą :x
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #13
    Idź na całość! Idź na całość! Bierz bilety i nr telefonów do lasek :D :D ;D ;D No tak na wrazie czego jak byś chciał powtórzyć sesję prywatnie :P
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    opcja nr 2. jak wiemy kandydatki na miss nie grzesza rozumem wiec nie trudno bedzie je skrecic na jakasx dodatkowa sesje w wawie. postaraj sie wkrecic kolegow ;) grosza za to nie wezme a kilka 7 bedzie robilo wrazenie
    P.P.K.K

  5. #15
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    w sumie moge zadzwonic do kolesia i powiedziec ze ze 20autek 7er e38 sie pisze gratis na sesje...... ;D ;D :hah: :hah: :hah: :hah:
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #16
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    w sumie moge zadzwonic do kolesia i powiedziec ze ze 20autek 7er e38 sie pisze gratis na sesje...... ;D ;D :hah: :hah: :hah: :hah:
    dokładnie ... ku.rwa już mi stanął
    Pić trzeba ! Jeść można !

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    w sumie moge zadzwonic do kolesia i powiedziec ze ze 20autek 7er e38 sie pisze gratis na sesje...... ;D ;D :hah: :hah: :hah: :hah:
    dokładnie ... ku.rwa już mi stanął
    Olejus wytrzymaj jeszcze troche ;D Ale będzie spot :D :D Wszyscy się spocą ;D ;D ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Bezi pomyśl, że jak będziesz chciał potem sprzedać furę i zapodasz takie foty na Allegro, to....no....pomyśl tylko... ;)

  9. #19
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Bezi pomyśl, że jak będziesz chciał potem sprzedać furę i zapodasz takie foty na Allegro, to....no....pomyśl tylko... ;)
    Dokładnie ... taki Olejus straci głowę i nawet nie będzie już patrzeć na te rysy na masce tylko fakt , że takie dupeczki tam siedziały to znaczy , że jest mega
    Pić trzeba ! Jeść można !

  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ABSOLUTNIE NR 2 ;D
    a żeby głupio nie było ja kupie dobrą wódkę i jadę do Ciebie w końcu wejściówka jest podwójna :D daj też termin sesji to wlecę też na nią :)
    Setkę walniemy przed albo dwie dla rozluźnienia bo mam już doświadczenia z takich rzeczy i byłem rok czy dwa temu bardzo blisko tego wszystkiego i uwierz mi że przy takich dupeczkach nawet taki "kasanowa" jak ja wymiękł i nie wiedział co ma robić.
    ... heh jak wspomnę np taką imprezkę... dobry klub, zamknięte boksy. oprócz mnie może z 2 kolesi i 15 mega samiczek :D czułem się jak w hollywood :D (kamery i aparaty nie znikały nawet na moment)

    PS. Spytaj gościa czy możesz kilkoma fotkami pochwalić się chłopakom na forum bo co prawda prawa autorskie też masz bo to twoje auto ale na pewno ograniczone w jakiś sposób.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •