Cytat Zamieszczone przez pixel1988 Zobacz posta
przetarty fotel załatwiłem ja :) w jakieś 10 k km
z gazem sama instalacja jest cała ok. (pamiętam ze Andrzej miał nowe wszystkie wtryski ja tez jeden wymieniłem i zrobiłem w firmie w Sopocie cały serwis instalacji) tam był tylko taki problem ze jeden wtrysk był lekko pod kątem wkręcony w kolektor i trzeba było przełączać na gaz po rozgrzaniu w drodze przy lekkim odpuszczeniu pedału gazu, mi po ogarnięciu gazu przez 5000 km nie wyskoczył żaden check tylko przed gaszeniem tez przełączałem na 1 min na benzyne. Tylne wahacze są praktycznie nowe (http://allegro.pl/lemforder-wahacz-t...076167209.html), jeżeli chodzi o pocenie się to raczej nie ma skąd, uszczelki pokryw, przednie od rozrządu, podpora alternatora, fajki świec, rurka chłodząca, zbiornik wyrównawczy cieczy + waż cały pająk wszystko było wymienione, pamiętam ze się lekko pociła nowa miska od skrzyni ale sam silnik przed włożeniem nie był chyba czyszczony, wymieniony był jeszcze lewy katalizator. Samochód jest pokryty ceramiką, raz go glinkowałem. Do zrobienia w bmw są 3 akcje serwisowe, to chyba wszytko co pamiętam
Generalnie widzę ze poprzedni właściciel nie zrobił nic na co opuściłem mu z ceny xP ale moim zdaniem bardzo dobra cena za ten samochód
Jeżeli dał tobie pendrive z fotkami to jest tam zapisana aukcja jeszcze od Andrzeja, ja stargowałem z tamtej ceny ok 2500 zł więc możesz podliczyć ile mnie całość kosztowała :)
Dla pewności umyję silnik i będę wówczas miał sto procent pewności że znikąd nie cieknie. Ale dobrze wiedzieć co zrobiłeś, a mogę wiedzieć jaki miałeś przebieg sprzedając auto? Teraz ma ok 281 tys. A co wówczas było do zrobienia oprócz na pewno foteli? Wówczas ja to zrobię, ale dodam że bardzo dużo zeszliśmy z ceny w stosunku do tego co jest na otomoto.