jeśli nie ma błędów w sterowników skrzyni to za wiele ci nikt nie powie można jedynie wykluczyć wszystkie podzespoły skrzyni czyli podporę przegub wału i mocowanie skrzyni na podnośniku przyczyn takiej zmiany biegów może być wiele i są to duże koszta bo nie jedną skrzynię zawoziłem do naprawy i nie jednego fachowca od skrzyń poznałem na swoje nieszczęście , jeden jedyny który okazał się uczciwy robi nam skrzynie od paru lat i prawie zawsze co jest przyczyną usterek okazuje się po otwarciu skrzyni i testach zazwyczaj wysteruje wszystkie elektrozawory itp , zawsze daje konwerter do sprawdzenia i jak coś to jest regenerowany takie zabiegi kosztują + nowy olej filtr daje nam kwotę ....( prawie zawsze wychodzi od 4000do 7000 tyś zł auta od 2004do 2010roku )
Przyczyną złej zmiany biegów może być zła instalacja gazowa ( miałem taki przypadek co prawda nie w e65 ale dopiero montaż Plug-and-Drive załatwił sprawę )
Moja rada może i ładna na zdjęciach ale nie napalaj się 7er sporo się pojawia ciekawych i cierpliwość popłaca !!!