Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 11

W±tek: szum w g³o¶nikach po wy³±czeniu stacyjki

  1. #1

    szum w g³o¶nikach po wy³±czeniu stacyjki

    Witam. Jak w temacie. Takie ciche bzyczenie pojawia sie kilkanascie sekund po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki. Nie pamietam ale wydaje mi sie ¿e pojawia sie rowniez jak otworze auto i je po prostu zamkne. Wy³±cza sie po mw 15 min gdy auto przechodzi w tryb uspienia. Nie brzeczy jak jest wlaczony zap³on. co to moze byc???



    “Nadsterowno¶æ wzbudza strach w pasa¿erach. Podsterowno¶æ - w kierowcy”

  2. #2
    Vip Vip Awatar max mt
    Do³±czy³
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Sk±d
    Koszalin
    My¶lê ¿e chodzi o zamykanie klap, klimatyzacji
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  3. #3
    nie nie :):) to brzeczenie cichutkie w samych g³o¶nikach, tak jakby mia³y przebicie. Klapy nawiewów nie brzêcz± przez 15 minut :)



    “Nadsterowno¶æ wzbudza strach w pasa¿erach. Podsterowno¶æ - w kierowcy”

  4. #4
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar przemo9999
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Sk±d
    Ko³obrzeg
    S³aby aku tez to mia³em po wymianie by³o ok.
    Chyba ze to co¶ innego.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleñców.
    Pêdz± na z³amanie karku i wbrew rozs±dkowi...
    Czasami a¿ ciê¿ko ich wyprzedziæ...

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    w benzynce widzê wszystko sprowadzacie do aku :)

    ps. tak patrzê na t± Twoj± bia³± skórê i zastanawiam siê jak czêsto j± szorujesz :D ja siê czasami irytuje jak ³atwo brudzi siê moja a Ty musisz ju¿ mieæ szajbê z tym :) na szczê¶cie wystarczy wilgotna szmatka (najlepiej nowa) i szybko sprawnie mo¿na usun±æ ka¿dy brut :)
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  6. #6
    aku jest raczej ok. W koncu to diesel i przy slabym aku szybko przestaje mieæ ochote na rozruch....

    Zastanawiam siê czy moj drugi problem nie jest powi±zany z pierwszym. a mianowicie jak podg³osze muzyke do¶æ konkretnietak na 3/4 regulacji, fotel kierowcy lusterka i kierownica zmieniaj± swoje po³o¿enie. do tego nie swieca przyciski pamiêci w drzwiach... Pokazywa³em to koledze greg38 i chyba on tez do konca nie jest pewny co to :)

    Byæ mo¿e jest to ze sob± powiazene tylko jak to sprawdziæ ????



    “Nadsterowno¶æ wzbudza strach w pasa¿erach. Podsterowno¶æ - w kierowcy”

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    musisz mieæ solidne przebicie gdzie¶. Nie roz³adowuje Ci to aku? jak dla mnie d¼wiêk to tylko impuls elektryczny wiêc mo¿e po prostu Twoja niunia Ci szepta do ucha, ¿e co¶ j± boli i j± pr±dzik gdzieæ gigla :)
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  8. #8
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    by³o e32 m60, teraz po¿yczam matiza od ¿ony
    Sk±d
    Kraków
    masz efekt lekkiego przebicia.
    Jak dasz na g³o¶nik pr±d zmienny, to g³o¶nik pierdzi, a jak pr±d sta³y, to bêdzie g³ucho bucza³ lub sycza³ (w dzieciñstwie na marnym g³o¶niku sprawdzali¶my baterie, czy sprawne).

    Robert, trzeba troche czasu i zabawy by namierzyæ winny uk³ad, który daje przeszczep napiêcia na audio.
    Zacznij od wypinania pojedynczych bezpieczników i nas³uchiwania - mo¿e wtedy bêdziesz wiedzia³ jaki uk³ad trzeba wymontowaæ z auta ;D
    Jak przyjedziesz do mnie to siê pobawimy z browarkiem i kablami
    Okres i wyp³ata... jedno i drugie jest co miesi±c, a jak nie ma to znaczy, ¿e kto¶ was zdrowo wyrucha³...

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    Widzê, ¿e trafnie my¶la³em. Ale wydaje mi siê, ¿e niekoniecznie bêdzie to kabelek gdzie¶ przy audio mo¿e to byæ te¿ np upalony kabelek przy pamiêci foteli które Ci nie dzia³aj±, kabelek lekko dotyka blachy drzwi, mo¿e jak±¶ ¶rubkê i przy maleñkim napiêciu jakie siê rozchodzi po aucie, wiele rzeczy ci g³upieje i s³ychaæ efekt w g³o¶nikach. Ale z drugiej strony te¿ zacz±³ bym szukaæ od systemu audio, mo¿e to byæ zwi±zane z przebiciem kabli od radia bo jak mówisz przy podkrêcaniu mocy czyli dawaniu mocniejszego pr±du w koñcu przebicie jest na tyle mocne, ¿e reaguj± na spiêcie fotele, kierka itd

    Trochê zamota³em ale wiesz o co biega ;) a najlepsze jest to, ¿e oprócz tego, ¿e uwielbiam bawiæ siê kablami o elektryce samochodowej nie mam pojêcia :D
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  10. #10
    hehhe . no to tak jak ja :) elektryka jest mi ca³kowicie obca. Na zdrowy ch³opski rozum miesce ktore jest wra¿liwe i spotykaj± sie tam przewody od foteli i audio to..... ???? po³±czenie drzwi i reszty auta. Chyba zaczne od tego wiec czeka mnie troche rozbierania tapicerki ¿e kto¶ ma lepszy pomys³????



    “Nadsterowno¶æ wzbudza strach w pasa¿erach. Podsterowno¶æ - w kierowcy”

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •