Witam

Mam problem z radiem w e32. Radio JVC jedno z niższej póki. Radio jest paru miesięczne. Po kupieniu auta radio czasami traciło głos ale po chwili wracało (radio cały czas działało jak ma działać tylko dźwięk zanikał). Czasami było tak że był trzask i ciszej zaczęło grać, "pierdzieć". Moje podejrzenie padło na skręcone przewody przy kostce itp. Rozkopałem wszystko i faktycznie była totalna "amatorszczyzna". Porobiłem wszystko jak trzeba i teraz są pewne styki i dobrze podłączone. Jednak teraz radio nie traci głosu, ani nie ma "pierdnięć" i brak jest zmiany poziomu głośności. Jednakże, teraz gra bardzo cicho i automatycznie ze zniekształceniami (wiadomo na 3/4 poziomu głośności idą duże zniekształcenia z radia nie najwyższej klasy). Przy początkowych problemach jak akurat radio zatrybiło jak trzeba to głośność na poziomie 10 była wystarczająca z czystym dźwiękiem. Teraz muszę dawać na minimum 30-35 z 40 możliwych poziomów i jest cicho z wielkimi zniekształceniami.

Co mogę jeszcze sprawdzić aby przywrócić dźwięk do życia? Chciałbym aby to działało ponieważ bez radia to smutek i nostalgia panuje (choć nadrabia ten smutek piękny dźwięk silnika m30).
Dziękuję za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam