Wielkie dzięki za przywitanie :) tak auto stało na aukcjach jest z województwa lubuskiego, niewiem moze w kłodzku tez własciciel przebywał skoro ją ktos tam widział ;) ja ją kupilem teraz we wrzesniu,
co do przeróbek niejest jakoś kosmicznie bajerowana bo nieoto tu chodzi, nawet ładnie zrobione brewki, robil je poprzedni wlasciciel [niekazdemu przypadaja do gustu] ,tylne lampy wymienione na nieco ładniejsze,pełno takich na aukcjach;) no i delikatnie przerobiony uklad wydechowy na nieco basowy.
Było pytanie do opon: na tyle są 275/45/19 i nieukrywam ze przy komplecie osób potrafią delikatnie ocierac o rant błotnik, z przodu są 255/45/19 i jest ok. Na nowy sezon bede zmieniał te opony bo sa juz podjechane, wiec zaloze napewno o mniejzym profilu max 40.
co do auta zeby niebylo watpliwosci jest moją własnoscią,fotki niesa sciagniete z neta robilem je osobiscie :) ponizej fotki wnetrza,
Ogólnie auto jest w dobrym stanie niejest to jakis ideał niema co sie oszukiwać ma swoje lata a ja niedałem za nie 30tyś PLN [niestety niemam sponsora] ;) jestem młodym uzytkownikiem i narazie to musi mi wystarczyć, na fotkach sie błyszczy bo bylo porządnie umyte :D
Pozdrawiam Tervin