Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: [e38] Witam wszystkich!!

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17
    Wielkie dzięki za przywitanie :) tak auto stało na aukcjach jest z województwa lubuskiego, niewiem moze w kłodzku tez własciciel przebywał skoro ją ktos tam widział ;) ja ją kupilem teraz we wrzesniu,
    co do przeróbek niejest jakoś kosmicznie bajerowana bo nieoto tu chodzi, nawet ładnie zrobione brewki, robil je poprzedni wlasciciel [niekazdemu przypadaja do gustu] ,tylne lampy wymienione na nieco ładniejsze,pełno takich na aukcjach;) no i delikatnie przerobiony uklad wydechowy na nieco basowy.
    Było pytanie do opon: na tyle są 275/45/19 i nieukrywam ze przy komplecie osób potrafią delikatnie ocierac o rant błotnik, z przodu są 255/45/19 i jest ok. Na nowy sezon bede zmieniał te opony bo sa juz podjechane, wiec zaloze napewno o mniejzym profilu max 40.
    co do auta zeby niebylo watpliwosci jest moją własnoscią,fotki niesa sciagniete z neta robilem je osobiscie :) ponizej fotki wnetrza,
    Ogólnie auto jest w dobrym stanie niejest to jakis ideał niema co sie oszukiwać ma swoje lata a ja niedałem za nie 30tyś PLN [niestety niemam sponsora] ;) jestem młodym uzytkownikiem i narazie to musi mi wystarczyć, na fotkach sie błyszczy bo bylo porządnie umyte :D
    Pozdrawiam Tervin

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Jak widzisz tervin , qbek nawet zdjęcie miał w kompie twojej siódemy z ciemnymi nereczkami. Ale auto fajnie wygląda. Bogato wyposażona. Pisz na bieżąco jak Ci sie sprawuje. Co będziesz w niej wymieniał , naprawiał? Kurcze fajnie macie że jest was tylu ze śląska.(pld Polska ogólnie) bo u mnie to bryndza.

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    Jak widzisz tervin , qbek nawet zdjęcie miał w kompie twojej siódemy z ciemnymi nereczkami. Ale auto fajnie wygląda. Bogato wyposażona. Pisz na bieżąco jak Ci sie sprawuje. Co będziesz w niej wymieniał , naprawiał? Kurcze fajnie macie że jest was tylu ze śląska.(pld Polska ogólnie) bo u mnie to bryndza.

    Z dolnego slaska - stad na gorny slask to tez jeszcze do 400 km ( z Wroclawia troche blizej).
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    Witaj, i kupiłeś e38 która mi sie wizualnie niesamowicie podoba, dla mnie bomba :] :] przypadł mi do gustu ten pomysł na to auto, na allegro juz mi się spodobała, ale widzę teraz, że naprawde jest ok. Pozdrawiam

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17
    hehe mi te autko podoba sie głownie z wyposazenia (wnetrze) chociasz na zewnatrz tez jest całkiem niezle, zobaczymy jak bedzie spisywal sie ten silnik 5.4litra V12 pracuje ładnie i milutko (mruczy) na sportowym wydechu.
    teraz czeka mnie mały serwis wymiana plynów,filtrów itp.

  6. #16
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    sprawdź silnik za pomocą monety 2zł - tak jak na filmie ze Strzegomia :

    http://www.youtube.com/watch?v=rvHUAuWdA6g
    jeżeli się nie przewróci to znaczy że silnik ok :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17
    hehe dobre musze wytestować na mojej bawarce :D jak sa dobre poduszki to bedzie ok bo chyba glowną role one tutaj odgrywają(niejestem mechanikiem) ;)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Witam.znam to auto jest ze Szprotawy .musisz sporo porobic na poczatek wymien amory z tylu bo mozesz miec niemila niespodzianke na lukach.pamietaj ze ma nivo .A jak chodzi na LPG?ale ogólnie jest niezle pomalu doprowadzisz do idealu.
    pozdrawiam

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17
    witam tak jest dokładnie Szprotawa ;) no niestety troszke musze w nią wsadzić, narazie chce sie uporac z plynami pózniej zawieszenie i jakies lepsze opony. ale nie wszystko naraz bo mój portfel tego nie wytrzyma hyhy wiadome jak to jest z takimi samochodami jak sie kupi, pelno niespodzianek. a na gazowni dobrze smiga narazie zrobilem 500km i jest ok nawet spalanie umiarkowane ;) zobaczymy jak dalej

  10. #20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •